Rüyada birinin parmağından yüzük çıkarmak

Rüyada birinin parmağından yüzük çıkarmak evden çıkıyorsa da haneden birinin evlenip gideceğine, üzüntülerin kısa süre içinde çözüme kavuşturulacağına, maddi ve manevi sorunların ortadan kalkacağına, büyük başarılar kazanılacağına, çok rahat edilecek bir döneme girileceğine, çeşitli nedenlerden ötürü ayrılık yaşayanların kavuşacağına, kırgınların ve küskünlerin bir araya geleceğine, büyük atılımlar gerçekleştireceğine, sevilen ve sayılan biri olunacağına, yeni zaferlerin ve başarıların peşine düşecek inanca ve güce sahip olacağına, eş, dost ve akrabaların katılacağı bir eğlence yapılacağına, daha sonra yeni ve çok kazanç sağlayacak projelere girerek çok başarı kazanacağına yorulur.

Rüyada birinin parmağından yüzük çıkarmak gördüyseniz:

  • Bazı konularda bilgi sahibi olabilmek için amansız bir ihtiyaç içerisinde olabilirsiniz.

Rüyada parmağındaki yüzüğü çıkarmak çok büyük bir üzüntü yaşayacağına ve eğer hanesinde bir hasta varsa yakın bir zamanda vefat edeceğine, isteklerini ve arzularını kolayca elde edeceğine inanılır.

Rüyada parmağından yüzük çıkarmak hayallerinin gerçekleşeceğine ve kişinin emellerine ulaşmayı başaracağına, evliliğinin başarılı şekilde yürüyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada parmağına yüzük takıp çıkarmak uzun soluklu bir ilişkinin sona ereceğine ve zor bir kişinin yanında işe başlanacağına, hastalıklardan ve kederlerden de uzak olacağına yorulur.

Rüyada parmaktan altın yüzük çıkarmak iç dünyasının zenginleşeceğine, kardeşler arasındaki tatsızlıkların tatlıya bağlanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada parmaktan yüzük çıkarmak bir sebeple ruhen güçsüz düşüleceğine, işlerinin çok iyi olacağına ve büyük kazanç elde edeceğine rivayet eder.

Rüyada parmakta yüzük çıkarmak çok hayırlı ve iyi insanlar ile karşılaşarak en kısa zamanda evlilik yoluna girileceğine ve rüyayı gören kişinin, temizliğine ve beslenmesine dikkat etmesi sayesinde çok sağlıklı ve uzun ömürlü bir kişi olacağına, mutluluktan havalara uçacağına ve çok güzel günler göreceğine yorulmaktadır.

Rüyada yüzüğü parmağından çıkarmak eğlencesinden ve lüksünden geri kalmayacağına, konforlu bir şekilde ömür geçireceğine, tatsız durumların yaşanacağına ve bu yüzden başın derde gireceğine işaret eder.

Rüyada altın yüzüğü parmaktan çıkarmak büyük bir kavgaya tutuşacağına, yapılan işlerde elde edilen kazançlar ile başka insanlara da yardım edileceğine delalettir.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Münevver

Aydunlık bir evde bir bayanın parmagında kaybolan yüzüğümü gödüm ve kadının parmağındaki yüzüklerin hepsini çıkarıyorum kendi yüzüğümü alıp gerisini ona verip evden kovuyorum yüzüğümü parmağıma takıyorum