Rüyada birinin orucunu bozduğunu görmek

Rüyada birinin orucunu bozduğunu görmek edilen duaların allah katında kabul görmesi sayesinde hanede bolluk ve bereketin artacağına, yenileneceğine ve sıhhate kavuşacağına, maddi olarak büyük kazanç elde edileceğine, hayal edilen herşeye kavuşulacağına, mal varlığının neredeyse eriyeceğine, yaşanacak üzüntü ve stresten ötürü sağlık sorunları ile uğraşılacağına, uzun uğraşlar sonucu kurulan işte çok iyi hamleler yapılması sayesinde yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, çevresindekileri kıracak hatta kaybedecek kadar büyük laflar edeceğine, zevk aldığı ve yetenekli olduğu işlerde o kimselerle önemli projeleri gerçekleştireceğine böylece amaçlarına nail olacağına, aile hayatında bir sıkıntı varsa düzeleceğine delalettir.

Rüyada birinin orucunu bozduğunu gördüyseniz:

  • Evinizi geliştirmenize yardım edecek projelere veya aileniz ya da arkadaşlarınızla enerji harcayabileceğiniz aktivitelere zaman ayırabilirsiniz.

Rüyada bilmeyerek orucunu bozmak gidilen yolda engel üstüne engelle karşılaşılacağına, eş, dost ve akrabaların sıkıntılarına çözüm bulunacağına, masabaşı bir işe girileceğine delalet etmektedir.

Rüyada başkasının oruç bozduğunu görmek bir sebeple büyük bir üzüntü duyacağına, kardeşlerle yaşanacak bir tartışma yüzünden üzüntü duyulacağına yorulur.

Rüyada orucu yanlışlıkla bozmak keyfinin ve ağız tadının yerine geleceğine, yakın bir zaman içinde yüklü miktarda kazanç elde edileceğine işarettir.

Rüyada yanlışlıkla oruç bozduğunu görmek işlerinin ve hayatının yoluna gireceğine, kazancının artacağına, işlerden yana başarılar elde edileceğine işaret etmektedir.

Rüyada bilerek oruç bozmak kariyerinde adım adım ilerlediğine ve çok büyük başarılar kazanıp zengin olacağına, kasasının da gittikçe ağırlaşacağına yorulmaktadır.

Rüyada vakitsiz oruç bozmak işlerine gösterdiği ilgi ve özenin azalacağına bu nedenle de başarısının düşeceğine, tövbelerin kabul olacağına tabir olunur.

Rüyada oruçlu iken oruç bozmak maddi olarak çok kazanç elde edileceğine, gerçekleştireceği çalışmalarla adından sıkça söz ettireceğine, herkes tarafından sevilen ve sayılan bir kişi olacağına tabir olunur.

Rüyada oruç bozduğunu görmek rahatsızlıklarla boğuşulacağına, kötülerin ve düşmanların yenilgiye uğratılacağına rivayet etmektedir.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

4 yorum “Rüyada birinin orucunu bozduğunu görmek

  1. Rüyamda kalabalık bor sofradayız ben herkese hizmet ediyorum eltim oroc ama unutarak orocunu bozuyordu bu birkaç defa oldu ben de her seferinde ona mani oluyordum orocunu bozuyordu bu birkaç defa oldu

  2. Rüyamda sevdiğim kız benden kendi yaptığı kurabiyelerden istedi bende oruçlu degilmisin dedim oda çok acıktım dedi bende kurabiyeler den bitane verdim yedi

    • Selam ve Muhabbetle,
      Bu rüya hayırlara, atılan adıma ve aileye işarettir. Rüya alimlerine göre elindeki fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirerek hayırlı ve uğurlu kazançlar elde edeceğine; kariyer planı konusunda çok olumlu adımlar atılacağına; aile bireyleri ile gireceği bir projede çok büyük zenginliğe kavuşacağına rivayet eder.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.