Rüyada birine yiyecek vermek

Rüyada birine yiyecek vermek kısmetinin tekrar açılacağına ve çok kısa zaman önce yaşadığı mutsuzluğun biteceğine, parasının ve malının eksilmeyeceğine, hayırlı gelişmeler yaşanacağına, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine, kendisine hayır getirmeyecek işlere gireceğine, hayal kırıklığı yaşayacağına, kendisi için çok güzel gelişmeler ve büyük mutluluklar yaşayacağına, sevineceği bazı olaylar yaşayacağına, işlerinin çok hayırlı ve güzel bir şekilde ilerleyeceğine, elinde bulunan imkânları yetenekleri ile birleştirerek çok hayırlı işlere imza atacağına, sabredip içine attıklarını yüksek sesle söylemeye karar vereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada birine yiyecek vermek gördüyseniz:

  • Belli bir konuyu sizin ele alış biçiminizle diğer tarafın ele alış biçimi arasında fark olabilir.

Rüyada ölüden yiyecek alıp yemek uzun zamandan beri ağır aksak giden bir işin yakında hızlanacağına, iş konusunda yeni bir sayfa açılacağına, kardeşlerle ortak olarak bir hane alınacağına, giden bir kişinin yakın zamanda geri döneceğine, sorunsuz, sakin ve huzurlu günler geçireceğine, rahatının, konforunun ve lüksünün de baki kalacağına işaret eder.

Rüyada yiyecek çalmak rahat edilecek bazı çalışmalar gerçekleştirileceğine, rakiplerin başarı kazanacağına alamet eder.

Rüyada yiyecek yardımı almak duygusal kararlar vermek yerine her zaman aklı ile hareket edeceğine ve bu uğurda bazen sevdiği insanları da feda etmek zorunda kalacağına, sevilen kişilerle bir ortaklık kurulacağına yorulur.

Rüyada bedava yiyecek almak böylece kişinin hafifleyeceğine, hane içinde kopmaların ve ayrılmaların yaşanacağına delalet etmektedir.

Rüyada çok fazla yiyecek görmek eğitimle ilgili olarak bir sıkıntı yaşanacağına, sağlığın bozulma noktasına geleceğine, gereksiz yere kavga dövüş çıkmasına sebep olabileceğine delalet eder.

Rüyada bozuk yiyecek yemek işlerinin başarılı olacağına, çok güzel olaylar yaşayarak çok büyük ve çok güzel bir dönemin başlayacağına delalet etmektedir.

Rüyada çok yiyecek görmek işlerin çok zor geçtiği bir dönemde kurulacak olan başarılı bir ittifak ile deyip yerindeyse iş dünyasında fırtınalar estirileceğine, kırgınlıkların sona ereceğine ve yoksul ve gariban kişilere yardımcı olunması sayesinde bol bol hayır duası alınacağına, iş hayatında ve aile hayatında huzurlu günler göreceğine işaret etmektedir.

Rüyada yiyecek aramak hem bir işe hem bir eşe sahip olunacağına, insanların takdirine mazhar olacağına, sıkıntıları ve sorunları hızlı bir şekilde aşacağına, zor bir işin altından sabrı sayesinde çıkacağına, yeni bir eve sahip olacağına ve bol kazançlı bir işe gireceğine inanılır.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

2 yorum “Rüyada birine yiyecek vermek

  1. Merhaba ben rüyamda eski bir arkadaşıma onun sevdiği kendim yaptığım yiyecekleri toplayıp veriyorum bu kişi aniden çıkıp gelmiş bende çok sevdiğim için ikramda bulunmak istiyorumNe anlama geliyor teşekkür ederim

    • Selam ve Muhabbetle,
      Bu rüya eşe, aileye ve sabretmeye delalettir. Rüya yorumuna göre eşler arasında maddi sebeplerden ötürü yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına; değer verdiği aile büyükleri ile doyasıya ve uzun vakit geçirme mutluluğuna ve şansına nail olacağına; biraz daha sabırlı davranması halinde hayalini kurduğu güzel yaşama kavuşacağına işarettir.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.