Rüyada birine soğan vermek

Rüyada birine soğan vermek hayırlı haberler getireceğine ve en kısa zamanda davullu zurnalı düğün alayı kurulacağına, yaptığı çalışmaların rağbet görmesinden ötürü çok büyük bir sevinç duyacağına, çok büyük özgüven kazanacağına, sevilen kişileri mutlu edecek bir haber alınacağına, sorunlarının kısa sürede ortadan kalkacağına, geçimin daha kolay hale geleceğine, atacağı hatalı adımlar yüzünden uzun süre işlerinin düzelmeyeceğine, kasasının ve bütçesinin her geçen gün daha fazla büyüyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada birine soğan vermek gördüyseniz:

  • Değişiklikten çekinmemeniz durumunda iş hayatınızda yakında farklı fırsatlar söz konusu olabilir.

Rüyada ekmek ve soğan görmek hastalıklardan kurtulacağına, dünya nimetlerinin de daha verimli ve daha çeşitli hale geleceğine yorulur.

Rüyada taze soğan görmek kendisini büyük bir zenginliğin ve mutluluğun içinde bulacağına, diğer taraftan bu kişiler ile farklı mecralarda büyük bir tartışmanın yaşanacağına ve gereken kişilere gereken cezaların verileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada domates soğan görmek içine düştüğü çıkmazlarının önünün açılmaya başlayacağına, elini eteğini çektiği şeylerin kendisine umut verecek şekilde aşama kaydedeceğine, sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içerisinde ortadan kalkacağına, çok büyük mal ve mülke sahip olunacağına, düşmanların ve rakiplerin çok büyük kıskançlıklar duyacağına ve uzun, sağlıklı ve rahat bir ömür sürüleceğine işaret etmektedir.

Rüyada soğan doğramayı görmek mesai saatlerinin de uzun olacağına, çok büyük ve başarılı çalışmalar gerçekleştireceğine ve bu sayede mutlu olacağına tabir olunur.

Rüyada tarladan yeşil soğan toplamak bir sebeple çok sıkıntı çekeceğine, rahatı kaçıracak bir dedikoduya konu olunacağına, kıskançlık besleyen bir kişi yüzünden tatsızlık yaşanacağına işaret etmektedir.

Rüyada başkasının elinde soğan görmek maddi olarak büyük bir atılım gerçekleştireceğine, geçmişte yapılan hataları telafi etmek için fırsat bulunacağına rivayet eder.

Rüyada tatlı soğan görmek sorun yaratan kişilerle araya bir sınır çizileceğine, verilen emeklerin karşılığını bulacağına, hayal edilen yeni bir işe sahip olunacağına, yeni bir kazanç kapısı bulunacağına, epey bir süreden beri inişli çıkışlı seyreden işlerin düzene gireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada soğan salatası görmek heyecanlı ve hızlı günler geçireceğine, parasının ve malının her geçen gün çoğalacağına, refah düzeyinin artacağına, tüm arzularının yerine geleceğine delalet eder.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Afət

Yuxuda xoşunuza gələn oğlanın ailənizdən soğan istəməsi