Rüyada birine beyaz kağıt vermek

Rüyada birine beyaz kağıt vermek kime danışacağını bilemez olacağına, doğru, akıllı, bilgili ve deneyimli kimselerle karşılaşarak işbirliği yapacağına, hiçbir önemli sorunun olmayacağına, sıkıntı yaratan bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, zorlukların bu sayede aşılacağına ve haksız bir durum yaşanmaması için çok dikkat edileceğine, işini en iyi şekilde yapacağına, yakın bir zamanda büyük bir ferahlık yaşayacağına, şansın ve kısmetin açılacağına, rüya sahibinin işinin gücünün rast gideceğine yorulmaktadır.

Rüyada birine beyaz kağıt vermek gördüyseniz:

  • Sizi destekleyen ya da türlü jestleri olabilecek kişiler söz konusu olabilir, iletişime geçmenizde fayda var.

Rüyada yazılı beyaz kağıt görmek çok büyük kazanç sağlanabilecek işlerin elden kaçırılacağına, herkesin bu işten ötürü çok büyük bir şaşkınlık yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada birine beyaz kağıt vermek yaşadığı yokluğun biteceğine, uzak bir yerden kötü haberler geleceğine delalettir.

Rüyada ölüden beyaz kağıt almak yaptığı başarılı işler sayesinde adının herkes tarafından bilineceğine, kafasının rahat olacağına, hiçbir zaman maddi sıkıntı çekmeyeceğine delalet eder.

Rüyada beyaz kağıt ve kalem görmek kardeşler arasındaki sürtüşmelerin ve tartışmaların son bulacağına, eşinden yana huzurlu olacağına ve yüzünün güleceğine işaret eder.

Rüyada başbakandan beyaz kağıt almak beklenmedik bir sebep yüzünden akrabalarla tartışma yaşanacağı, mal ve mülk sahibi olunacağına alamet eder.

Rüyada beyaz kağıt aramak çok güzel ve huzurlu günler göreceğine, bir ömür boyu refah içinde yaşanacağına, eğer yalnız değilse aşk hayatının yoluna gireceğine yorulmaktadır.

Rüyada beyaz kağıt üzerinde yazı görmek duyacağı bazı sözler sayesinde kafasındaki taşların yerine oturacağına, dileklerin ve isteklerin gerçekleşeceğine işarettir.

Rüyada beyaz kağıt havlu görmek sahip olduğu mal varlığının alıp yürüyeceğine ve herkesin isteyeceği bir hayatı olacağına, herkesin sahip olmak istediği hayata sahip olacağına işaret eder.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments