Rüyada bir kızı kucakta taşımak

Rüyada bir kızı kucakta taşımak maddi ve manevi olarak büyük rahatlığa ereceğine, hayırlı ve güzel günler göreceğine, yaşayacağı bir rahatsızlıktan yakın zaman içinde herhangi zarar görmeden kurtulacağına, böylelikle ezilmeden ve yıpranmadan rahat bir iş hayatı olacağına, emeklerinin boşa gitmeyeceğine, manevi hayatını da ön planda tutarak dikkatleri çekeceğine, işlerini ve yaşamını bu kararlar doğrultusunda sürdüreceğine, hayallerin gerçekleşeceğine, hata yaptığı insanlardan af dileyeceğine, maddi olarak da yüksek konumlara erişeceğine, yalan ve riyayla dolu bir hayata, aşırı hırs nedeni ile gözleri kapanan kişilerin sonunda büyük hatalar yapacağına alamet eder.

Rüyada bir kızı kucakta taşımak gördüyseniz:

  • Maddi konularda harcamalarınıza dikkat etmelisiniz.

Rüyada bir kızı kucakta taşımak parasal olarak çok sorunlu ve büyük zarar görülecek bir döneme girildiğine, bu yüzden yapılacak işlerde çok emek verilmesine ve sabır gösterilmesine rağmen bir sonuca ulaşılamayacağına ve verilen emeklerin ve paraların boşa gideceğine, kendisine yeni bir iş bulacağına, yapacağı bazı çalışmalar sayesinde hiç olmadığı kadar iyi çalışmalar gerçekleştireceğine tabir olunur.

Rüyada anneyi kucakta taşımak gergin ve üzüntülü günler geçireceğine, işlerin gittikçe artacağına ve çok büyük kazançlar elde edeceğine rivayet eder.

Rüyada ölmüş birini kucakta taşımak rahatsızlık yaratan bir işin çözüm bulacağına, kötü bir kişinin yaptığı üçkağıtlardan ötürü pişman olacağına, kırgınlık yaşanan bir kişi ile barışılacağına ve üzüntü duyulan bir olayın düzeltileceğine, hayırlı evlat sahibi olacağına rivayet eder.

Rüyada kucakta kadın taşımak iş hayatının günden güne kötü bir hale geleceğine, iş hayatında attığı adımlardan çok büyük zararlar ile çıkacağına alamet eder.

Rüyada birini kucakta taşımak sorunların elbirliği ile aşılacağına, eş, dost  ya da akrabalardan biri sayesinde bir zararın telafi edileceğine tabir olunur.

Rüyada ölüyü kucakta taşımak herkes tarafından özenilecek bir ev hayatına kavuşacağına, eşiyle birlik, dayanışma ve sevgi içinde olacağına, işinin gücünün rast gideceğine, başarılara yeni başarılar katılacağına inanılır.

Rüyada kucakta birini taşımak hayatında meydana gelecek yeniliklerin yüzünün gülmesine vesile olacağına, hedeflerine ve amaçlarına ulaşacağına alamet eder.

Rüyada kucakta odun taşımak kazanacağı paralar sayesinde çok hayırlı işler yaparak büyük hayır duaları alacağına ve borçlarını ödeyeceğine, sağlık sorunları ile başın belaya gireceğine inanılır.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

One thought on “Rüyada bir kızı kucakta taşımak

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.