Rüyada bir erkeğin ailesiyle tanışmak

Rüyada bir erkeğin ailesiyle tanışmak yakaladığı bu şansın garanti olacağına ve hayat boyu süreceğine, daha sonra yapılacak çalışmalar ve girilecek projeler ile çok büyük kazançlar elde edileceğine, önüne pek çok imkan sunulacağına ve yeni kurslara, seminerlere katılarak mevcut yeteneğini daha da iyi hale getirip, seçkin bir eleman haline geleceğine, uzun zaman önce ortaklık kurulmuş birinden çok büyük bir ihanet görerek çok yüklü miktarda maddi ve manevi zarar uğranacağına, hayatına kolaylıkların, avantajların, önceliklerin ve ayrıcalıkların hükmedeceğine, çok büyük miktarda paralar kazanacağına, bu sayede bütün sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşayacağına, ailesi ile birlikte bir ömür boyu mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, bir sağlık sorunuyla karşı karşıya kalınacağına, art niyetli kimselere rastlayacağına rivayet eder.

Rüyada bir erkeğin ailesiyle tanışmak gördüyseniz:

 • Partnerinizle romantik planlar yapabilirsiniz, aşk hayatınızda veya sevgi temalı ilişkilerinizde olumlu gelişmeler var.

Rüyada bir erkeğin ailesiyle tanışmak daha önce hiç başa gelmeyen olaylarla karşılaşılacağına, yaptığı işte çok iyi yerlere geleceğine işaret eder.

Rüyada erkek arkadaşın ailesiyle tanışmak hayırlı bir iş kapısının açılacağına, bir sebeple büyük sorunların yaşanacağına yorulmaktadır.

Rüyada erkek arkadaşının ailesiyle tanışmak hayalleri kurulan eve kavuşulacağına ve zorlukların üstesinden gelineceğine, dertlerin ve sıkıntıların son bulacağına işaret etmektedir.

Rüyada sevdiğin erkeğin ailesiyle tanışmak sıkıntı veren bir tanıdığından veya arkadaşından uzaklaşacağına, kişinin elindekilerinden de olacağına inanılır.

Rüyada erkeğin ailesiyle tanışmak uzun bir zamandan beri çekilen hasretin biteceğine, eşe dosta yardım edileceğine yorulur.

Rüyada sevdiği kişinin ailesiyle tanışmak işlerinin kısa bir zaman içinde çok iyi bir hal alacakken karşılaşılacak bazı durumlardan ötürü yarıda kalacağına, bol kazanç ve rızık elde edeceğine, doğru, büyük ve önemli yatırımlar yapacağına yorulur.

Rüyada sevgilinin ailesiyle tanışmak hesap yapmadan, kısıtlama yoluna gitmeden rahatça harcama yapacağına, sorunlarından kurtulacağına, işlerinin bir daha bozulmamak üzere normale döneceğine rivayet eder.

Rüyada arkadaşın ailesiyle tanışmak yönetici koltuğuna yükseleceğine, sevgiyi kaybederek ömür boyu pişman olacağına yorulur.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

8 yorum “Rüyada bir erkeğin ailesiyle tanışmak

 1. Rüyamda hiç tanımadığım ama rüya içerisinde yeni tanıştığım biri evimin önüne bi kaç kez geliyor. Sonraki konuşmamızda ailesi isteyeme gönderecegini söylüyor ve ben döndermemesini yoksa abimin eli kana bulunacağını söylüyorum. Aradan 2 dkk sonra ailesi geliyor ve ailesine sizin gelmemenizi söyledim diyorum. Annem misafir diye içeri mutfağa alıyor. Bu şekilde ilk defa onlarla tanışıyorum.

  • Selam ve Muhabbetle,
   Bu rüya sonuçlara, bağlılığa ve maneviyata işarettir. Rüya alimlerine göre beklediği bir neticenin kendisi için olumlu sonuçlanacağına; bazı yaşanan olayların sevdiği kişiler ile arasındaki bağların kuvvetlenmesini sağlayacağına; maddi ve manevi açıdan çok hayırlı bir noktaya varılacağına rivayet eder.

 2. Rüyamda çok uzun bir yoldayım eve gitmek için insanlara soruyorum telefona birden eski sevgilimden mesaj geliyor ben seninle evlenmek istiyorum diye ben mesajı önemsemiyorum sonra rüyada hiç tanımadığım birinin evinde buluyorum arkadaşlarımda yanımda birden annesi geliyor ellerini öpüyorum ve bana sarılıyor anlımı falan öpüyordu sonra mutfağı gidiyorduk böyle tatlılar falan hazırlamış oturuyoruz burda uyanıyorum kadının yüzü aklımda ama çocuğun yok

  • Selam ve Muhabbetle,
   Rüyanız düşünmeye, hayırlara ve maddiyata tabir olunur. Rüya yorumuna göre başına gelebilecek sıkıntılı ve sorunlu durumları önceden düşünüp daha sıkı davranacağına; girilen işlerde çok büyük başarılar kazanılacağına, çok güzel ve hayırlı rızıklar elde edileceğine; maddi ve manevi olarak çok iyi bir duruma gelineceğine yorulur.

 3. Rüyamda gerçek hayatta tanımadığım bir erkeğin ailesi ve dostları ile tanışmaya gittim . Annesi babası kız arkadaşı kardeşleri felan çocuğun evinde yemek felan hazırladık tanışma oldu .

  • Selam ve Muhabbetle,
   Bu rüya fırsatlara, emeğe ve duaya delalettir. Rüya yorumuna göre deyim yerindeyse ayaklarını yerden kesecek fırsatlar elde edeceğine; muradına ermek için emeklerinin ve umutlarının boşa gitmeyeceğine; kapısına gelen bir kişiye yardım etmesi sayesinde hayır duaları alacağına alamet eder.

 4. Merhaba ruyamda, eskiden yakin oldugum bir arkadasimla sevgili gordum kendimi ve beni ailesiyle tanisdiriyordu,ailesi etrafimda pervane olmusdu

  • Selam ve Muhabbetle,
   Görülen rüya feyze, çözümlere ve olaylara işaret eder. Rüya yorumuna göre çevresindeki hikmetli kişiliklerinden feyz almak için mücadele vereceğine; sıkıntılı durumlardan kurtulmak ve bu sıkıntıları çözmek için yeni yollar arayacağına; olumsuz gibi görünen olayların son bulması ile hiçbir sorun yaşanmayacağına tabir olunur.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.