Rüyada bir çocuğun denize düştüğünü görmek

Rüyada bir çocuğun denize düştüğünü görmek birçok insanın işine yarayacak çalışmalara imza atılacağına, kişinin sıkıntılarından arınacağına, yeni ve büyük başarı getirecek bir işe gireceğine, çok hayırlı kazançlar elde edeceğine, yeteneği ve üstün başarılarıyla ön plana çıkacağına, huzur ve mutluluk yaratan olaylar yaşanacağına, büyük mal ve mülk sahibi olunacağına, alınacak müjdeli haberler sayesinde aile hayatında çok büyük gelişmeler yaşanacağına ve gayrimenkul işine girileceğine, refah içinde bir hayat yaşanacağına, mesela bir eve ya da arabaya sahip olunacağına işaret eder.

Rüyada bir çocuğun denize düştüğünü gördüyseniz:

  • Etrafınızdaki kişiler katılımcı olmasa da, sizin, en kötü şeyin bile iyi tarafını görmeye çalışmanızda fayda var.

Rüyada çocuğunu denize düşürmek fırsatların istenmeden harcanacağına, büyük işlere girileceğine alamet eder.

Rüyada çocuğunun denize düştüğünü görmek istenen herşeye kavuşulacağına, esenlik bulup, hafifleyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada çocuğu denize düşürmek sorunlarını bu sayede ortadan kaldıracağına, hayal kırıklığına uğratılacağına yorulur.

Rüyada çocuğun denize düştüğünü görmek kendisini kıskanan ve işlerini kötüleyen kişileri yenilgiye uğratacağına, kişinin gönül hoşluğunu yakalayacağına alamet etmektedir.

Rüyada bir çocuğun denize düştüğünü görmek çok büyük mal ve mülk sahibi olacağına, hayatından ve sevdiklerinden her zaman fayda göreceğine inanılır.

Rüyada çocuğunu suya düştüğünü görmek uzun zamandan beri almayı çok istediği bir şeyi yakın zamanda alacağına ve çok hayırlı ve faydalı bir işe girip çok güzel günler göreceğine, yaşadığı sıkıntılardan ve sorunlardan yakın bir zamanda kurtulacağına, üzüntü duyduğu olayları tek başına düzelteceğine alamet eder.

Rüyada çocuğun havuza düştüğünü görmek ancak bir çıkış yolu bulamadığı için zor zamanlar geçireceğine, o arkadaşı ile kardeşten öte olacağına işaret etmektedir.

Rüyada hamile olup çocuğunu düşürmek büyük tartışmaların yapılacağına, ecel terleri dökeceğine ve çok mutsuz olacağına alamet etmektedir.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

2 yorum “Rüyada bir çocuğun denize düştüğünü görmek

  1. Rüyamda oğlumun uyardığım halde koşmaya devam ettiğini ve yüksek bir yerden denize düştüğünü gördüm. Babası yüzme bilmediği halde onu kurtarmak için denize atladı ama boğulmadı. Başka yabancı insanlar da atladı ve oğlumu kurtardılar.

    • Selam ve Muhabbetle,
      Görülen rüya huzura, sağlığa ve bilgiye alamet eder. Rüya yorumuna göre hanesine huzurun, mutluluğun, rahatın ve konforun geleceğine; sağlık sorunu bulunan insanların afiyet bulacağına; kimseye ailevi konularda herhangi bir bilgi vermeyeceğine delalet eder.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.