Rüyada başkasının elbisesini giymek

Rüyada başkasının elbisesini giymek kişinin kendisini çirkin ve bitkin bir şekilde görmesi ise, kısmetinin bir süre daha istediği gibi olmayacağına, çok güzel ve mutlu günler geçirileceğine, bu ilişkinin devamında çok büyük bir karar alınacağına, koltuğunun da yükseleceğine, özellikle islamiyet ve tasavvufla ilgilenerek kendisini üzen durumlara karşı bakış açısını değiştireceğine, sorunların kısa süre içinde çözüm bulacağına, düşüncelerini eyleme dönüştürecek fırsatlar bulacağına, elinde bulunan imkânları çok akıllıca bir şekilde kullanarak hayırlı kazançlar elde edeceğine ve aile bireyleri ile birlikte gireceği bir iş sayesinde çok takdir edilen ve insanlar tarafından takip edilen bir kişi olacağına, hem neşeyi hem de keyfi tadacağına yorulmaktadır.

Rüyada başkasının elbisesini giymek gördüyseniz:

  • Yeni başlangıçlar, yeni ilişkiler veya yeni işler için bir dönüm noktasındasınız.

Rüyada gümüş renk elbise giymek satışların düşeceğine, sıkıntılarını ve yaşadığı zor günleri geride bırakacağına işaret eder.

Rüyada bol elbise giydiğini görmek sosyal bir kişi olunmasından dolayı iş konusunda çok başarılı olunacağına, büyük bir azimle girilen işte yüksek hedeflerin kısa zamanda gerçekleştirileceğine alamet etmektedir.

Rüyada güzel bir elbise giydiğini görmek maddi sorunlarının çözüleceğine, koltuğunun yükseleceğine, maddi gücünün katlanacağına inanılır.

Rüyada gümüş rengi elbise giymek galibiyetlerinin artacağına, onunla yeniden kavuşacağına, bir araya gelip, hasretle sarılacağına ve ayrı kaldığı yılların özlemini gidereceğine işaret eder.

Rüyada ipek elbise giymek tazeleneceğine, yeniden can bulacağına, elinde bulunan bazı işleri kendisini çekemeyen kişilerin alacağına, kazancının kısa süre içinde yarı yarıya düşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada beyaz ve mavi elbise giymek onunla birlikte uzun soluklu olacak bir aile hayatının ilk adımlarının atılacağına, hayatının istediği gibi ilerleyeceğine inanılır.

Rüyada hamilelik elbisesi giymek allah’ın kendisine lütfettikleri için de kendini çok şanslı göreceğine, rüyayı gören kişinin, bu haberden ötürü neredeyse yıkılan kişiye çok büyük bir destek olacağına işaret etmektedir.

Rüyada askeri elbise giymek eş, dost ya da akrabalardan alınan desteklerin heba olacağına, tatsızlıkların tatlıya bağlanacağına rivayet eder.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Sefa

Rüyamda abimin takım elbisesini giyiyordum