Rüyada balık oltası almak

Rüyada balık oltası almak sorunlarından, sıkıntılarından ve dertlerinden kurtulacağına, eline yüklü miktarda para geçeceğine, dost ya da akrabalarından bazılarının vereceği destek sayesinde çok büyük bir atılım yapacağına ve iş için oluşturduğu projeler ile büyük çok kazanç elde edeceğine, şansının ve kısmetinin açılacağına, kaderinin yüzüne güleceğine, herkesi hayran bırakacak bazı atılımlar yapacağına, yanlışının da çevresinde deyim yerindeyse yüzünün kızarmasına, başının da önüne eğilmesine neden olacağına, planların aksayacağına da tabir edilen rüya, ani gelişen olumsuz olaylar yüzünden moral bozukluğu yaşayacak olan rüya sahibinin iş konusunda da sıkıntılı bir sürece gireceğine, esenliğe kavuşacağına, hafifleyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada balık oltası almak gördüyseniz:

  • Kontrolü ele almanız başarıyı beraberinde getirebilir.

Rüyada oltayla balık yakalamak dertlerini unutmasına, gözyaşını silmesine ve elinin de darlıktan kurtulmasına vesile olacağına, sorunların eş, dost ve akrabalardan alınacak yardım sayesinde rahata ereceğine, zor zamanlar yaşanacağına tabir olunur.

Rüyada oltayla balık avlamak işle ilgili olarak bir sorun yaşanacağına, zahmetli bir işle uğraşmak zorunda kalınacağına, zor zamanlar geçirileceğine, borçlarının azalacağına, yükünün hafifleyeceğine delalettir.

Rüyada oltayla balık tutmak büyük kazanç elde edeceğine, çok zor durumlara düşeceklerine, aile hayatlarını bozulacağına delalet etmektedir.

Rüyada balık oltası almak kazancının bu kişi tarafından gizli gizli azaltılacağına, uğursuzlukların kol gezeceğine ve başarısızlıklar nedeni ile hayal kırıklıkları yaşanacağına yorulur.

Rüyada balık oltasına takılmak tartışmaların tatlıya bağlanacağına, endişe duyulan olayların düzeleceğine, sıkıntıların en kısa sürede allah’ın izni ile son bulacağına delalet eder.

Rüyada balık oltası bulmak işlerinin toparlanacağına, aile hayatlarını bozulacağına yorulur.

Rüyada oltayla büyük balık yakalamak sorunlardan bir türlü kendini kurtaramayacağına, eline geçen bazı imkânlar sayesinde sıkıntılarından kurtulmaya çalışacağına delalettir.

Rüyada oltayla balık tuttuğunu görmek rakipler tarafından kötü durumlara düşürülmeye çalışılacağına, kendi ayakları üstünde durmak için her türlü fırsatı en akılcı şekilde kullanacak olan rüya sahibinin mutluluğunu kendi elleriyle inşa edeceğine rivayet eder.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments