Rüyada babamı dövmek

Rüyada babamı dövmek üzüntülerin ve sıkıntıların bertaraf edileceğine, yaşadığı sıkıntıların ve sorunların yakın bir zamanda eşi ile yaptığı el birliği sayesinde sona ereceğine, çok büyük bir güven ve huzur içinde yaşanacağına, yapılan işlerin çok büyük sorunlar yaratmaya başlayacağına, ortaya konan çalışmaların kazanç getirmemesi yüzünden maddi ve manevi olarak çok zorluk çekileceğine, daha büyük işler için bir örnek olacağına, sosyal hayatında da mutlu olacağına, geçim sıkıntısı çekiliyorsa maddi açıdan rahata erileceğine, yakın bir akrabanın çıkartacağı dedikodu yüzünden iş dünyasında büyük bir prestij kaybı yaşanacağına ve oturulan muhitteki insanlardan sürekli laf işitileceğine yorulur.

Rüyada babamı dövmek gördüyseniz:

  • Belli konuları diğerlerinin değerlendirdiği şekilden farklı değerlendiriyor olabilirsiniz.

Rüyada baba anneyi dövmek aile kurma yolunda bazı girişimlerde bulunulacak ve zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına, emeklerinin karşılığını almaya nail olacağına işaret etmektedir.

Rüyada babanın birini dövdüğünü görmek yaşanan sıkıntıların bu sayede sona ereceğine, çok büyük mutluluklar yaşayacağına, maddi olarak çok iyi kazanç sağlayacağı bir işe gireceğine yorulur.

Rüyada ölmüş babayı dövmek rahata kavuşacağına, ferahlayacağına, hafifleyeceğine, talihe kızmak yerine her zaman ne yapabileceğine delalet etmektedir.

Rüyada babanı dövmek iş hayatındaki bu güzel gelişmelerin aile hayatına da yansıyacağına, endişelerin ve korkuların geçeceğine ve iş ile ilgili her gün yeni çalışmaların ortaya konacağına tabir olunur.

Rüyada babasının annesini dövdüğünü görmek sevinç gözyaşları dökmeye, hayatına başka kişilerin müdahaleleri olmadan devam edeceğine işarettir.

Rüyada babayı dövmek hayallerinin bir bir gerçekleşeceğine, her zaman şanslı ve bahtı açık olarak ilerleme kaydedeceğine yorulur.

Rüyada babanın dövdüğünü görmek adının ve şanının yürüyeceğine, malının, parasının ve makamının artacağına, işlerin daha kötüye gideceğine ve aksiliklerin yaşanacağına rivayet eder.

Rüyada babasının kızını dövdüğünü görmek çok zor zamanlar geçirdiği dönemlerde eline geçen fırsatlar sayesinde sorunlardan kurtulacağına, başına bazı musibetlerin geleceğine yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Betul

Rüyamda gerçek hayatta ölmus babam zorla sarılmak istiyor seni çok özledim kızım diyor bende baba beni çağırma diyorum sonra boğazım dan kanlar akıyor neden kesin boğazımı sen yaptın diyorum ittiriyorum