Rüyada aya gittiğini görmek

Rüyada aya gittiğini görmek ihtiyaçların ve eksiklerin giderilemeyeceğine, bir daha kopmayacağına, maddi ve manevi kayıp yaşanacağına, istediği işleri yerine getirme fırsatına ve olanağına sahip olacağına, başına uğursuzluklar geleceğine, kara ve kötü günlerin kapısını çalacağına, kendisini günahkar ve münafık kılacak şeylerden elini ve nefsini sakınacağına, çok başarılı işler ortaya koymaya devam edeceğine, herkes tarafından takdir edilen ve sevilen biri olacağına, işlerin günden güne daha kötü bir hal alacağına, çok büyük çalışmalara girileceğine yorulur.

Rüyada aya gittiğini gördüyseniz:

  • Hayallerinize ulaşmak için plan yapmaya ihtiyacınız var.

Rüyada ayasofya camisini görmek kazanılan başarılar sayesinde üst bir mevkiye terfi edileceğine, uğradığı bütün zararları telafi edeceğine, borçlarını ödeyip rahat bir nefes alacağına yorulmaktadır.

Rüyada ayasofya görmek orada meslek erbabı ve ticaret ehli kişilerle tanışacağına, onlar sayesinde hayırlı fırsatlar elde edeceğine, çok uzun zamandan beri hayali kurulan şeyin bir türlü gerçekleştirilemeyeceğine işaret eder.

Rüyada aya çıktığını görmek daha sonra düzelip tekrar ayağa kalkacağına, gönül işlerinden yana hayır bulacağına tabir olunur.

Rüyada aya ayak basmak hayat boyu refah içinde ve huzurlu bir şekilde yaşaması için gereken miktardan daha çok kazanç elde edeceğine, yepyeni bir çalışma ortaya koyacağına delalet eder.

Rüyada aya yükselmek tüm saf duyguları ve iyi niyetiyle onu yanında barındıracağına, kendisini üzen ve zor günler geçirmesine neden olan olayları zorluk çekmeden ortadan kaldıracağına yorulur.

Rüyada aya yolculuk yapmak zararlı bir alışkanlığın terk edileceğine, bir sebeple iş hayatında zor günler geçireceğine inanılır.

Rüyada ayasofyauda namaz kılmak huzurunun, keyfinin ve ağız tadının kaçacağına, bu durumu içine sindiremeyerek zor ve üzüntülü günler geçireceğine, istediği şeyleri bizzat kendisinin yerine getireceğine alamet eder.

Rüyada ayasofya cami görmek yapılan hataların kısa süre içinde telafi edileceğine, kırgınların barışacağına, gelirinin daimi olacağına, oturduğu koltuğu hiç kaybetmeyeceğine rivayet etmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.