Rüyada asker kıyafetini giydiğini görmek

Rüyada asker kıyafetini giydiğini görmek istenen şeylerin gittikçe daha büyük zarar vereceğine ve işlerin içinden çıkılmaz bir hal alacağına, kurulu düzenin bozulacağına, kötü sözler duyulacağına, kısmetin kapanacağına, geçim sıkıntısı yaşanacağına, özel hayatın ve aile hayatının bozulacağına, bazı sağlık sorunları yaşanacağına, huzurlu günlerin biteceğine, hayatına lüksün ve konforun hâkim olacağına, huzurlu ve işlerin açılacağı bir döneme girileceğine, manevi yönden çok büyük ferahlık yaşanacağına, sevdiği kişiler ile yola çıktığı işlerin ister istemez bir noktada kilitlenip kalacağına, üzüntülü ve sıkıntılı durumlara düşüleceğine, sıkıntıların yakın zamanda gelecek bir aile büyüğü sayesinde aşılacağına, kısa bir süre sonra da beklediği büyük başarıyı elde ederek alnının akıyla işlerin üstesinden geleceğine işarettir.

Rüyada asker kıyafetini giydiğini gördüyseniz:

  • Bazı ikili ilişkilerinizden neler beklediğinizi veya ilişkilerinizi gözden geçirebilirsiniz.

Rüyada asker kıyafetini giydiğini görmek ev ahalisinden birisine yapılan bir kötülüğün bertaraf edileceğine ve mutlu ve huzurlu bir yuvaya sahip olunacağına, zenginlik sahibi olunacağına rivayet eder.

Rüyada beyaz asker kıyafeti giymek kısa süreli hastalık yaşamasına, kendisini hiç beklemediği iş teklifleri ile sarılmış bulacağına, çok mutlu olacağına, istediği herşeye kavuşacağına, eline geçecek olan imkânlar sayesinde çok daha iyi işlere ve çalışmalara imza atacağına ve daha iyi yerlere terfi edileceğine alamet eder.

Rüyada asker kıyafeti giymek bir sebeple çok büyük üzüntü duyulacağına, aile hayatında büyük bir mutluluğun yaşanacağına yorulur.

Rüyada sevgiliyi asker kıyafetiyle görmek onlarla yolları ayırmaya karar vereceğine, kötü günler yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada sevdiğini asker kıyafetiyle görmek tüm fırsatları değerlendireceğine ve imkânları zorlayacağına, umutsuz ruh halinden sıyrılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada asker kıyafeti almak kurulu düzeninin sürüp gideceğine, moralinin genel olarak yerinde olacağına, bunun verdiği motivasyon sayesinde her zorluğun üstesinden kolaylıkla geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada asker kıyafetiyle görmek kendisine büyük yararı dokunacak bazı önemli kişiler ile tanışacağına, arasında düşmanlık olan kişilerle düşmanlığı ve küslüğü kaldıracağına tabir olunur.

Rüyada sevgilisini asker kıyafetiyle görmek rüya sahibinin elinin darlaşacağına, güzel ve refah bir geleceğe kavuşacağına ve problemsiz geçim süreceğine inanılır.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.