Rüyada aşık olduğun erkeğe sarılmak

Rüyada aşık olduğun erkeğe sarılmak daha sonra kazanılan bu paralar ve mallar ile yeni işlere girileceğine, kişinin bir süre zorluk çekeceğine, ancak sorun yaratan olaylardan bir türlü kurtulamayacağına, bir sebeple kısa da olsa bir bocalama dönemi geçireceğine, önünü göremez olacağına, dünü arkada bırakarak, yarınlara bakacağına, yardım eden kişilerin haklarının kısa süre içinde ödeneceğine, sevinçli haberi yakınlarıyla paylaşacağına inanılır.

Rüyada aşık olduğun erkeğe sarılmak gördüyseniz:

  • Fazla tanımadığınız, yabancı kişilerden uzak durmalısınız.

Rüyada aşık olduğun erkeğe sarılmak iş konusunda çok doğru bir karar alınacağına, hayallerini büyüterek, kendisine yeni hedefler belirleyeceğine tabir olunur.

Rüyada aşık olduğuna sarılmak çevresinde kendisini koruyup kollayacak ve dört bir koldan saracak kimselerin çoğalacağına, bununla da kalmayarak aynı zamanda güç vermek için hep yanında kalacağına alamet etmektedir.

Rüyada aşık olduğun insana sarılmak beraberinde olan insanlara da destek olup işlerini büyüteceğine, düşmanını alt edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada aşık olduğun kişiye sarıldığını görmek sorunların tamamen biteceğine, gereksiz ve fazladan harcama yapılaması nedeni ile yokluk çekileceğine işarettir.

Rüyada aşık olduğun kıza sarılmak zor durumda kalan kişilere yardımcı olunacağına, kader çarkının kişiden yana döneceğine yorulmaktadır.

Rüyada aşık olduğu kişiye sarılmak hasret çekenlerin kavuşacağına, iş hayatında yaşanan parasal sorunların eş, dost ya da akraba vasıtası ile çözüleceğine, maddi ve manevi olarak büyük gelişmeler yaşanacağına, sevilen bir kişi ile girilecek bir işte büyük başarı kazanılacağına, atılacak adımlar sayesinde herkes tarafından tanınan bir kişi olunacağına, zararların telafi edileceğine delalet etmektedir.

Rüyada aşık olduğun birine sarılmak gençliğin verdiği acemiliğini geride bırakacağına, adının fesada karışacağına işaret etmektedir.

Rüyada aşık olduğun kişiye sarılmak inancından ve ibadetinden vazgeçmeyeceğine ve ahiret hayatı için de güzel işler yapacağına, elinin de bolluk göreceğine yorulmaktadır.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Sena

Rüyamda begendigim erkegin boynuna sariliyorum..ayaklarimin ucuna basarak boyumu uzatmaya calisiorum oda bana gerek Yok Böyle cok güzel diyor.. güya esi yanimizdan gecior.. bizi gördü dedigimde umursamayip gel su köseye gidelim deyip tekrar boynuma sarilip kokluyor boynumu