Rüyada arkadaşlarla gezmek

Rüyada arkadaşlarla gezmek sermayesini de bu doğrultuda kullanacağına, bütün kaynaklarını kullanarak sıkıntıları ortadan kaldırmaya çalışacağına, bir sebeple çok büyük sıkıntılar çekeceği ve çok zor günler geçireceği bir döneme gireceğine, sevdiği kişilerden çok büyük destek göreceğine, hayatını sürdürmek için kendisine yeni yollar arayacağına, büyük çalışmalar gerçekleştirerek hiç olmadığı kadar başarılı olacağı bazı işlere gireceğine, uzun zamandan beri ağır aksak giden bir işin yakında hızlanacağına, yapacağı bu büyük hatadan dönmek yerine inatçı bir tutumla devam ederek gelecekte büyük mutsuzluklara neden olacak adımlar atacağına, kardeşlerinden biri ile arasının açılacağına, tüm arzularının yerine geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada arkadaşlarla gezmek gördüyseniz:

  • Diğerlerine katı davranıyor olabilirsiniz.

Rüyada yakın arkadaşla gezmek işlerin ve düzenin bozulacağına ve ortaklıkların biteceğine, bir sebeple büyük hatalar yapılacağına alamet etmektedir.

Rüyada arkadaşlarla arabayla gezmek kişinin büyük fabrikalarda beyaz gömlekliler arasında olacağına, ferahlığa çıkacağına yorulur.

Rüyada arkadaşlarıyla gezmek uzun zamandan beri yaşanan sıkıntıların yakında sona ereceğine, iş alanını genişletip ün sahibi bir iş adamı olacağına yorulmaktadır.

Rüyada arkadaşınla arabayla gezmek zevke sefaya ve eğlenceye dalacağına, dünya mallarına karşı hırslanacağına bu yüzden de inancından ödün vererek yanlışlara düşeceğine, başarılarının takdir edileceğine yorulur.

Rüyada arkadaşınla kol kola gezmek kazanılan bir yarışmadan para kazanılacağına, sevinçli ve güzel haberler alınacağına, farkında olunmadan yapılan bir hareketin sonuçlarının düzeltileceğine inanılır.

Rüyada arkadaşınla gezdiğini görmek sevilen, sayılan ve sözü dinlenen bir kişi olacağına, elinde bulunan imkânları çok iyi bir şekilde kullanarak büyük bir başarı kazanacağına ve uzun süreden beri çok istediği bir mevkiye terfi edileceğine rivayet eder.

Rüyada arkadaşlarla gezdiğini görmek hayırlı ve sevinçli haberler alınacağına, ziraat ve harmandan fayda görmeye işaret etmektedir.

Rüyada arkadaşın evini gezmek gururlu bir hayat süreceğine, ağız tadının yerine geleceğine, gelirinin çoğalacağına işaret etmektedir.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Melike

Güzel olmus

Murat Hakan Şahin

Hocam Selamün Aleyküm rüyamda eskiden tanımış olduğum arkadaşlarımla bir tekne ile 3 kıyıya gidip geziyorduk mas mavi deniz vardı en son gittiğimiz yerde bir askeriye vardı ve bizde kendimizi Asker gibi hissediyorduk. Sonra akşam oldu ve benim başka bir yere gitmek için gruptan ayrıldım. Ama izin alarak. Gruptakiler geldiğimiz tekne ile yola geri çıktılar ve sabah olduğunda hepsinin öldüğünü öğrendim. Oraya gidip arkadaşları ölüsünü çıkartmaya gittim ve bir tek ben sağ kaldım dedim sonra uyandım