Rüyada arabayı durduramadığını görmek

Rüyada arabayı durduramadığını görmek kimseden yardım almak zorunda kalmayacağına, duygularını açığa vuracağına, sabredip içine attıklarını yüksek sesle söylemeye karar vereceğine, ilaç kullanılması gereken bir hastalıkla uğraşılacağına, söz dinlemeyen bir akraba tarafından sorunlu bir işin ortasına çekileceğine, sıkıntıların ve talihsizliğin sona ereceğine, bilmek istediklerini öğreneceğine, büyük atılımlar yaparak epey kazanç getirecek çalışmalar ortaya koyacağına, blöf yapan bir kişi yüzünden iş hayatında çok kötü bir duruma düşüleceğine, sistemli bir şekilde işleyen bir projede yaşanacak bir aksilik yüzünden işlerin rayından çıkacağına, aile hayatı içinde rahat edeceğine işaret eder.

Rüyada arabayı durduramadığını gördüyseniz:

 • Duygularınızı belli etmeme konusundaki ısrarlarınız aşırıya kaçıyor.

Rüyada arabayı durdurmaya çalışmak zor durumlardan çabucak sıyrılacağına, her işi ile daha çok ses getireceğine ve büyük başarılar kazanacağına işaret eder.

Rüyada arabayı durduramadığını görmek ona sorunlarını, dertlerinin, başındaki belaları unutturacak, moralinin yükselmesini sağlayacak değişimlerin meydana geleceğine, zorlukların artacağına, hayırlı bir şekilde başlayan olayların ve gelişmelerin zarara sebep olacağına, kurulmuş olan bir ortaklığın ardından büyük bir borç yükünün altında kalınacağına ve uzunca bir süre sıkıntı çekileceğine işaret eder.

Rüyada arabayı zor durdurmak sıkıntı yaşasa da kimseye belli etmeyeceğine, çalışmaların ve projelerin terfi yolu açacağına delalet etmektedir.

Rüyada arabayla uçurumun kenarında durmak eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine, hayırlı bazı kişiler ile yeni projelere girmek için ortaklık kuracağına, rahatının, huzurunun, sağlığının, neşesinin ve ağız tadının yerinde olacağına işarettir.

Rüyada arabayı durdurmak rakiplerin çok ağır yenilgilere uğratılacağına, büyük adımların atılıp çok güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine, uzun zamandan beri görüşülemeyen bir akraba ile karşılaşılacağına işaret eder.

Rüyada giden arabayı durdurmak rüya sahibinin aksiliklerle ve art niyetli kişilerle karşılaşacağına ve bu nedenle de kişinin zarar edeceği işlere sürüklenerek, girdiği işleri kaybedeceğine, epey zamandan beri üzerinde kafa yorulan bir çalışmanın kısa süre içinde hayat geçirileceğine yorulmaktadır.

Rüyada arabayı durduramamak daha aydınlık, güneşli ve güzel günler yaşayacağına, daha geniş rızık elde edeceğine, bolluğa, berekete, zenginliğe ve servet sahibi olmaya delalettir.

Rüyada araba durdurmak işinin her geçen gün büyüyeceğine, sermayesinin çoğalacağına, kaybettiği maddi kayıpların eksiksiz şekilde karşılanacağına ve refah düzeyinin eskisinden de iyi hale geleceğine rivayet eder.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

6 yorum “Rüyada arabayı durduramadığını görmek

 1. Merhaba. Rüyamda arabanın arka sol koltuğundayım, babam ön koltukta ve aracı annem kullanıyor. Bi ara babam la ağız tartışması oluyor ona kızgınım. Annem de hızlı gidiyor 130 km ye çıkıyor. Yolları da biliyorum reel de kullandığımız yollar ve akşam oluyor olay karanlık her ne kadar sokak lambaları olsa da. Annem e diyorum yavaşla çünkü epey hız yapıyor.(Normalde 50’lik yol)Sanki içimden diyorum kaza olucak ve benim yüzümden diye kendimi suçlar gibi..Annem yavaşlıyor biraz ama bi ara panik yapıyor fren nerde gibisinden araç 100 km den aşağı inmiyor hız düşmüyor. Önümüzde araç var nerdeyse çarpıcaz. Kırmızı ışıklara yaklaşıyoruz bu kez önümüzde beyaz bi araç var, o geçiyor. Biz ise kırmızı ışıkta duramıyoruz yavaşlaa diye bağrıyorum ve uyanıyorum. Kan falan görmedim kazada. Bu arada reel de annemin ehliyeti yok. Ehliyet sınavına girecek olan benim bir kaç ay sonra ama epeydir antrenman yapmadım randevu tarihini bekliyorum. Bu rüyanın anlamı nedir yardımcı olun lütfen.

  • Selam ve Muhabbetle,
   Bu rüya rahatlamaya, sevgiye ve işe işaret eder. Rüya tabirine göre zordaki tanıdıklarının müşküllerini çözüp rahatlamalarına olanak sağlayacağına; eşi ve çocukları ile hayal ettiği hayatı yaşayacağına, onlardan her zaman saygı ve sevgi göreceğine; bazı aile bireyleri ile birlikte çok hayırlı bir işe girileceğine ve rakiplerin üzülmesini sağlayacak bir adım atılacağına işarettir.

 2. Merhaba rüyamda erkek arkadaşım farklı bir arabayla yanıma geliyor.bende arabayı ben kullanacağım deyip oturuyorum.sonra arabayı durdurmak istiyorum ama durduramıyorum.

  • Selam ve Muhabbetle,
   Bu rüya emeğe, huzura ve refaha işarettir. Rüya yorumuna göre verilen emeklerin sonunda karşılığını vereceğine; kalbine dolan huzurla etrafındaki insanlara da huzur dağıtacağına; ödemelerinin düzenli olarak gerçekleştirileceğine, belli bir refah düzeyinin ve yaşam kalitesinin olacağına rivayet eder.

 3. Merhaba rüyamda bir araba kullanıyorum birden araba hızlanıyor ve durduramıyorum önümde isyerinden Bi arkadaşın aracını görüyorum ama ona çarpmadan yanından geliyorken uyandim

  • Selam ve Muhabbetle,
   Rüyanız insana, duaya ve amaçlara delalettir. Rüya tabirine göre davranışları ile olduğu kadar hayat şekliyle de insanlara örnek olacağına; sıkıntılardan, üzüntülerden ve musibetlerden alınan hayır duaları sayesinde kurtuluşa erileceğine; amaçlarına ulaşma mutluluğuna ve şansına ereceğine delalettir.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.