Rüyada arabanın tekerleğinin patladığını görmek

Rüyada arabanın tekerleğinin patladığını görmek yaşanan kötü anıların silineceğine, allah’ın hoşuna giden, güzel ameller işleyeceğine, bir sebeple çok kötü bir duruma düşeceğine, daha aydınlık, güneşli ve güzel günler yaşayacağına, işini kaybedeceğine, parasız ve ekmeksiz kalacağına, onunla ortak pek çok noktası olduğunu göreceğine ve bu kişi ile ilerde hem iş ortaklığı yapacağına, ev içinde sorunların ortaya çıkacağına, eğitim hayatında bir kariyer yapılacağına rivayet eder.

Rüyada arabanın tekerleğinin patladığını gördüyseniz:

  • Başkaları onay vermiyor diye, kendinizi sınırlamamalısınız.

Rüyada arabanın tekerleğinin patladığını görmek işle ilgili olarak bir seyahate çıkmaya, aile hayatının her geçen gün daha da güzelleşeceğine yorulmaktadır.

Rüyada arabanın lastiğinin patladığını görmek güzel ve hayırlı günler yaşamaya başlayacağına, iş hayatında çok büyük darbeler alınacağına, maddi ve manevi olarak zora düşüleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada arabanın lastiklerinin patladığını görmek yaptığı işlerden çok para kazanacağına, orada yeni kişilerle tanışıp dost olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada arabanın patladığını görmek üstüste gelecek kötü haberler yüzünden işle ilgili adım atmaktan çekinileceği , yaşanan ailevi sorunların en kısa zamanda çözüleceğine işaret eder.

Rüyada arabanın tekerinin patladığını görmek sosyal hayatında da bazı değişiklikler yaşanacağına, çok büyük ve kötü olaylar yaşayarak ve dedikodu malzemesi olarak insan içine çıkamaz durumlara geleceğine yorulur.

Rüyada arabanın lastiği patlamak düşmanların yenilgiye uğratılacağına, sorunların çözüleceğine, maddi olarak çok rahat olunacağına, sorunların son bulacağına, yaşanan sıkıntıların sona ereceğine alamet etmektedir.

Rüyada arabanın tekerleği patlak görmek kendisini işine veremeyeceğine, uzun vadede yarar sağlayacak bir işe gireceğine ve çok büyük mutluluklar yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada piknik tüpünün patladığını görmek sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup çok rahat bir hayat süreceğine, manevi olarak rahat edeceği kadar maddi olarak da yükseleceğine rivayet etmektedir.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

2 yorum “Rüyada arabanın tekerleğinin patladığını görmek

  1. Rüyamda parketmis oldugum arabamin sag tarafina vurulmus ve arka sag tekerini parlamis gördüm

    • Selam ve Muhabbetle,
      Rüyanız faydalara, akrabaya ve paylaşmaya işaret eder. Rüya alimlerine göre hayatından ve sevdiklerinden her zaman fayda göreceğine; uzak bir akrabadan kalacak miras sayesinde yeni çalışmalar gerçekleştirileceğine; sevdikleri ile mutluluk dolu anlarını paylaşacağına yorulmalıdır.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.