Rüyada arabanın altından geçmek

Rüyada arabanın altından geçmek tüm kazanç kapılarının, şansının ve kısmetinin de açılacağına, çok büyük girişimlerde bulunularak hem kazanç elde etmeye hem de işleri düzeltmeye çalışılacağına, hanede neşenin ve huzurun eksik olmayacağına ve gayrimenkul işine girileceğine, onlar sayesinde dinde olgunlaşacağına, yapılan bir hatanın düzeltileceğine, hakkında dedikodu çıkarılacağına, çok büyük kötülemeler yapılacağına, işlerinin engellenmeye çalışılacağına ve uzun zamandan beri emek verdiği şeylere teker teker zarar verileceğine, hidayete ereceğine, herkesin sevdiği, güvendiği, itibar ettiği ve kendisine sığındı kimse olacağına, zor olduğu söylenen bir çalışmanın keyifli bir hal alacağına, yüklü miktarda kazanç getireceğine yorulmaktadır.

Rüyada arabanın altından geçmek gördüyseniz:

  • İnsanlar bazı konulara yaklaşımınızı ya da yapacağınız sunumları görmek için sabırsızlanıyor olabilirler.

Rüyada arabanın altından geçmek başkaları tarafından önemsenen biri haline geleceğine, ticaretinin ilerlemeye başlayacağına inanılır.

Rüyada birinin arabanın altında kaldığını görmek güçlükle elde edilecek başarı, verilen sözlerin yaşanack sorunlar yüzünden gerçekleştirilemeyeceğine tabir olunur.

Rüyada arabanın altında kaldığını görmek aralarında istenmeyen olayların başgöstereceğine, geçiştirdiği sorunlarından kurtulacağına, imkansızlıklar nedeniyle hep geri planda tutmak ve askıya almak zorunda kaldığı projelerini hayata geçirmek için fırsat elde edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada arabanın altında kalan birini görmek kazandığı paraların işine ve hanesine büyük miktarda bolluk ve bereket getireceğine, uzun süreden beri ödenen bir borcun gelecek bir toplu para ile ödeneceğine, kardeşlerin birlikte bir iş  kuracağına işarettir.

Rüyada arabanın altında ezilen birini görmek işlerine dört elle sarılacağına, zararlarını alacağı destek sayesinde ortadan kaldıracağına ve kendisini daha rahat hissedeceği bir döneme gireceğine tabir olunur.

Rüyada arabanın altında kalmak yaşanan üzüntü ve sıkıntıları çözeceğine ve iş hayatında karşılaşacağı problemleri en kısa ve en hızlı şekilde ortadan kaldıracağına, sağlık sorunlarının kısa süre içinde tedavi edileceğine delalet etmektedir.

Rüyada arabanın altında ezilmek hem de yeni mülkler satın alacağına, insanların hayır dualarının alınacağına delalet eder.

Rüyada suyun altından geçmek yeni ve çok daha büyük hayallerin günden güne gerçekleştirileceğine, çok hayırlı mallara ve mülklere sahip olacağına alamet eder.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments