Rüyada araba kazası görmek

Rüyada araba kazası görmek gelecekte kendisine çok daha hayırlı günler yaşatacak işler yapacağına, ortak olarak bazı kişiler ile bazı çalışmalara gireceğine, elinin bolluğa ve berekete kavuşacağına alamet eder ve rüya sahibinin karlı olacak yatırımlardan önemli oranda kazanç elde edeceğine, çok üzüntülü ve sorunlu olaylar yaşanacağına, iş hayatında çok zarar edileceğine, hiçbir şeyin eksikliğin hissetmeyeceğine, sık sık alışverişe gidebileceğine, keyfi için bütçe ayırabileceğine ve rahat şekilde yaşayacağına, ortaya konulan bir çalışmaya zarar vereceğine, ihanet edeceğine ve aile hayatında tartışmalara neden olacağına, çok uzun bir zaman boyunca aile bireyleri arasında tartışma ve sürtüşmelerin yaşanacağına, çok büyük üzüntüler yaşanacağına, bu durumun iş hayatına da yansıyacağın ve iş hayatında gayet güzel giden çalışmaların durma noktasına geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada araba kazası gördüyseniz:

  • Diğerlerinin söylediklerine kulak asmamalı veya planlarınıza karışmasına izin vermemelisiniz.

Rüyada birinin araba kazası yaptığını görmek sağduyusu ve ustalığı sayesinde bunu hemen aşmayı başaracağına, ondan şifa göreceğine, güç alacağına alamet eder.

Rüyada araba kaza yapmak malının büyük bir kısmını zarar edeceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulmak için her yola başvurmasına rağmen içindeki kötülüğü atmayana kadar bu durumdan kurtulamayacağına, sağlığına, neşesine, ağız tadına kavuşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada araba kazası atlatmak arkadaşlarının, akrabalarının, eşinin ve çocuklarının kendisi için makbul ve hayırlı kimseler olacağına, aklına koyduğu şeyi kısa zamanda gerçekleştireceğine alamet etmektedir.

Rüyada araba kazasından kurtulmak zarar edilen işlerin kara geçirileceğine, sevilen bir kişinin düştüğü hastalıktan ötürü içinde bulunduğu ruhsal durumun düzelmesi için gereken herşeyin yapılacağına delalettir.

Rüyada araba kazası geçirdiğini görmek sıkıntıların ve sorunların çok kısa zamanda sona ereceğine, eşler arasında yaşanan tartışmaların kısa süre sonra sevgi ile son bulacağına, müjdeli bir haber alacağına yorulmaktadır.

Rüyada babanın araba kazası yaptığını görmek güzel başlayan çalışmanın kötü bir şekilde biteceğine, sıkıntılı ve zor zamanlar geçireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada başkasının araba kazası yaptığını görmek rızkının, malının ve gelirinin çoğalacağına, hiçbir isteğinin yarıda kalmayacağına, sevdiklerine kavuşacağına ve muradına ereceğine tabir olunur.

Rüyada araba kazaları görmek her daim allah yolunda olacağına, yaşananlar ile ilgili içinden geçen her şeyi ortaya dökeceğine ve artık tüm ipleri koparacağına yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Emirhan

selamun aleykum
rüyamda bir tane tünele giricem arabayla araba bir anda geri geri kaymaya başladı durdurdum bir yere çarpmadan, şuanki kullandığım arabamdı. İndim arabadan annem babam sonra abim bir tane jiple viraj alırken kayıyor araba savruluyor, biz koşuşturmaya başlıyoruz arabaya doğru ben bağırıyorum neden kemer takmadı bu diye, Abimi çıkarmaya çalışıyorum arabadan orda bitiyor

Emirhan

Allah razı olsun emegınıze saglık