Rüyada annenin hasta olduğunu görmek

Rüyada annenin hasta olduğunu görmek anne baba duaları alınacağına, eline haram para geçeceğine, ekmeğinin bereketleneceğine, yaptığı işlerin günbegün artacağına ve parasal olarak çok iyi yerlere geleceğine, kazanacağı başarılar sayesinde iş hayatında çok iyi bir mevkinin sahibi olacağına, büyük fırsatlarla karşılaşacağına, hayat içindeki hedeflerini gerçekleştireceğine, yaptıklarının ciddiyetine daha sonra varacağına, kendi işinin sahibi olunacağına, fakirlikten kurtularak feraha kavuşacağına aynı zamanda tez vakitte maddi durumunun iyileşeceğine tabir olunur.

Rüyada annenin hasta olduğunu gördüyseniz:

  • Değişiklik sosyal yaşamınızı renklendireceğe benziyor.

Rüyada annesini ağır hasta görmek kişinin hayata dair tüm nimetlere kavuşarak, hayallerini gerçekleştireceğine, kırgınlıkların ve küslüklerin sona ereceğine ve mutluluk verecek bir konuda adım atılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada anneyi hasta görmek ettiği zararları yakın zaman içinde ortadan kaldıracağına, sorunlarının yakın bir zamanda allah’ın izni ile son bulacağına yorulur.

Rüyada annesinin hasta olduğunu duymak hem itibar edineceğine, karşısına çıkan hayırlı bir kısmet ile kısa süre içinde evleneceğine yorulmaktadır.

Rüyada baba anneyi hasta görmek ne yöne gideceğine, çok güzel ve hayırlı işlere vesile olacağına delalet etmektedir.

Rüyada annenin hasta olduğunu duymak çok uzun zamandan beri sıkıntısını çektiği şeylere kavuşacağına, maddi ve manevi çok büyük kazançlar elde edeceğine, girdiği bütün işlerde ferahlığa kavuşacağına delalettir.

Rüyada anneyi çok hasta görmek insanlar tarafından tanınacağına, işlerinin her zaman yolunda gideceğine, yapılacak olan bir çalışmanın büyük ses getireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada anneyi hasta olarak görmek hayatı boyunca hep yeni birşeyler daha öğrenmenin çabasında olacağına, sadece iş hayatı değil, iş ve okul hayatında da büyük başarılar kazanılacağına delalettir.

Rüyada anne baba hasta görmek elinde bulunan imkanları kullanmaya çalıştığında birçok sorunla karşılaşacağına, istemeden de olsa kalbini kırdığı insanlardan özür dileyeceğine inanılır.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Merve

Rüyamda sanki annem elma yerken boğazında kalmış ve annemi hastaneye kaldırmışlar bende duyuyorum çok korkuyorum anneme bişey olacak diye pişmanlıklarım oluyo annemi kırdım diye üzülüyorum hastaneye gidiyorum diyolar anneni uyutuyoruz içeri giriyorum annem gözlerini açmış çarşaf ve yorgan beyaz

Ruya

Annemi hasta gordum yardim etmeye calistim ama elimden bisey gelmiyordu sonra hemen babama haber verdin o da annemi alip doktora goturdu ve donduklerinde hayirli haberlerle geldiler annem hasta degilmis sadece bir gecici durummus

Hülya

İyi günler ben rüyamda kardeşimin eve gelip annemin bağırsak kanseri olduğunu söylediğini görüyordum ve ben bağırıp çağırıp çok ağlıyordum