Rüyada annemi tabutta görmek

Rüyada annemi tabutta görmek sorunlu olaylar ile karşılaşacağına, yaşayacaklarının ağırlığının altında kalacağına, tartışmalı bir durumla karşı karşıya kalınacağına, geçmişten gelen tüm sıkıntıların ve borçların sona ereceğine, küs olduğu kişilerle barışacağına, tartışmalar yaşanacağına, çok büyük ve başarılı adımlar atılacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından bu sayede kurtulup çok büyük bir huzura ereceğine, aile hayatında büyük sevinç yaşayacağına, başarıların her geçen gün çoğalacağına delalet etmektedir.

Rüyada annemi tabutta gördüyseniz:

  • Kadınsanız, karşı cins ilişkilerinde tereddütlerinizi bir kenara bırakıp, sizin harekete geçmeniz gerekiyor.

Rüyada annenin tabutunu taşımak işlerin bu sayede çok iyi bir hal alacağına, gidilen yolda büyük başarılara imza atılacağına, hane halkının verilen kararları destekleyeceğine, sevilen kişilerle bir seyahate çıkılacağına, kötü bir olaydan ötürü kırılan kalbin tamir edileceğine tabir olunur.

Rüyada anneyi tabutta görmek büyük mutluluklar yaşanacak ve güzel haberler alınacak bir döneme girileceğine, sıkıntıların ve üzüntülerin bir daha ortaya çıkmamak üzerek biteceğine işarettir.

Rüyada ölmüş anneyi tabutta görmek bazı kişilerin ortaya atacağı dedikodulara çeşitli şekillerde malzeme olunacağına, hayatının hep aynı düzende devam edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada annenin tabutunu görmek kişinin yasa düşeceğine, darlıktan ferahlığa çıkılacağına alamet etmektedir.

Rüyada annesini tabutta görmek kariyerinin de zirvesine yükseleceğine, ancak herkesin yoğun bir şekilde kafa yormasına, çok büyük seçenekler sunmasına, çok büyük ve başarılı gibi çözümler sunulmasına rağmen herhangi bir çözüm sağlanamayacağına delalet eder.

Rüyada anneyi tabutun içinde görmek ancak kişinin sorumluluklarının bir anda ve çok fazla artması yüzünden zor durumda kalacağına, çok büyük zararlar edileceğine işaret etmektedir.

Rüyada annemin tabutunu görmek çaresiz hallere gelinerek kötü günlerle mücadele etmek zorunda kalınacağına ve umutların da yitirileceğine, yaptığı çalışmalardan ve girdiği işlerden çok büyük miktarda zararlara uğrayacağına yorulur.

Rüyada anneyi tabuta koymak zarar getirecek bir işe girileceğine ve bu işte büyük bir sorun yaşanacağına, kişinin bu gidişatı durdurmak için bir şeyler yapması gerektiğine ve eğer müdahale etmezse daha kötü durumlar ile karşılaşacağına delalettir.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
10 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
melek

rüyamda annem tabutun içinde cenaze arabasında görüyorum.annemin yüzünü görmedim cenaze arabasının başında ağlayamadım dakikalarca baktım öylece. sonra ağlarken sıçrayıp uyandım.

Nur

Annemi rüyamada gördüm evin bir odasında tabutun içinde iki kişiyle beraber tabutan çıkardık hareket edebiliyordun kefeni açtık belden aşası varla yok arasında belden yukarısı da gayet normal di bacakları falan bağladık kefenle kan görmeye başladım kanıyordu annemin saçları hiç yoktu seyrekti ama saçları çok uzamıştı ve su iste anneme onu çok özlediğimi söyledim ama hiç konuşmadı sadece bana baktı hayırlara vesile olsun inşallah

İlknur

Bir kalabalık özel gün gibi birden bir olay oluyo aileden üç dört kişi ölmüş oluyor annemde tabuta koyuyorlar ben pencereden bakıyorum beni çağırıyor yanına annem ölmemiş ambulans çağırın diyorum ama sesimi duyuramıyorum kimseye çıkmıyor hiç sonra yanına gidiyorum ev senin diyor boşver evi diyorum sonra tabutun içinde küçülüyor ama ölmemiş. Açıklar mısınız lütfen

Duzceli

Merhaba rüyamda annemi taputta gördüm güya ölmüş ama gözleri ağzı hareket ediyor suratı bazen buruşuk bazen normal oluyor gömmeye gidiyoruz tahtalar uymuyor deniyor geri getiriyoruz çok tuhaf bir rüyaydı

Yeşim

Rüyamda bir tabut görüyorum içinde annem var.sonra onu tasiyoruz bir yere bırakıyoruz annem kalkiyo tabuttan.nolur yorumlarmisiniz