Rüyada ahırda tavuk görmek

Rüyada ahırda tavuk görmek eşi ile arasında çok sıkıntılı durumlar ortaya çıkacağına, sorun yaratan işlerde kısa zaman içinde bazı kötü kişiler tarafından çeşitli aldatmacalar yaşanacağına, sıkıntılarını ortadan kaldıracağına, zarafet ve incelik ile dolu bir hayat süreceğine, çocuklarının fazla olacağına, parasal olarak sorunlu olacak bir iş yapılacağına ve musibet dolu görüleceğine, onlarla dayanışma içinde olacağına, yaptığı fedakârlık kadar onlardan da fedakârlık göreceğine, bir gayret ayağa kalkıp silkeleneceğine ve bundan sonrasının çorap söküğü gibi geleceğine ve kişinin eski gücüne, inancına, kudretine, sevincine ve mutluluğuna kavuşmayı başaracağına delalet eder.

Rüyada ahırda tavuk gördüyseniz:

  • Tehlikeli şekilde dengede duran bir durum, ilişki veya olayın istikararlı hale getirlmesi gerekiyor.

Rüyada ahırda tavuk görmek zor geçen bir dönemin yakın zaman içinde biteceğine, itibarı yüksek bir yönetici olunacağına inanılır.

Rüyada evin içinde ahır görmek kaybedilen bazı şeylerin yakın zaman içinde tekrar bulunacağına ve yaşanan üzüntülerin mutluluğa döneceğine, yeni kazanç kapıları bulacağına ve sayısız fırsat elde edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada inek ve ahır görmek rüya sahibinin rahatının ve keyfinin bozulacağına, parasının ve makamının artacağına delalet eder.

Rüyada ahırda kuran okumak o kişiyle güzel günler geçireceğine, sıkıntıların biteceğine tabir olunur.

Rüyada ahırdan çıkmak helal ve geniş rızık elde edeceğine, kural tanımadan, insanların öğütlerini dinlemeden yaşanacağına delalet eder.

Rüyada ahırda saklanmak zengin bir kişi ile bir ortaklık kurulacağına, belirsizlik ve huzursuzlukla geçen günlerinden kurtulacağına tabir olunur.

Rüyada domuz ahırı görmek dinen sakıncalı bir iş işlediğine, maddi olarak uğradığı zararların birkaç katını kazanacağına, yaptığı işlerde büyük başarılar elde edeceğine işarettir.

Rüyada ahırda buzağı görmek yaşadığı sorunların çözümü için çok olumlu adımlar atıp ortaya çıkan üzüntülü durumların son bulacağına ve çok büyük kazançlar elde edip huzurlu bir hayat süreceğine, işlerinin gitgide daha sıkıntılı bir hale geleceğine yorulmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments