Rüyada ahir zaman görmek

Rüyada ahir zaman görmek başına türlü melanetlerin ve musibetlerin geleceğine, işlerinin bozulacağına, durumun farkına varılmasına rağmen sevilen bir kişinin ısrarı üzerine işe devam edileceğine, çeşitli tartışmalar yaşanacağına, hedeflerine ve ideallerine kavuşacağına, adının yayılacağına, çevresinin genişleyeceğine, insanlar tarafından çok sevilip sayılacağına, çocuğunun kendisinin kadrini ve kıymetini bileceğine, iş hayatında kendi emeklerinin sonuçlarını alarak parlak bir geleceğe sahip olacağına, eline geçen şansları ve fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirerek hem kendisi için çok hayırlı şeyler gerçekleştireceğine işaret eder.

Rüyada ahir zaman gördüyseniz:

  • Memnun edilmesi zor kişileri etkilemek için çok fazla enerji harcamamalısınız.

Rüyada ahir zaman görmek kendisini çok üzgün hissettiği zamanların son bulacağına, insanlar arasında iyi anılır olacağına, toplumda sözü geçen ve ağırlığı olan kimse haline geleceğine delalet eder.

Rüyada belirli bir zaman görmek aile hayatı içinde ortaya çıkan dertlerin kısa zaman içinde biteceğine, işlerinin günden güne daha iyi bir hal alacağına, çok büyük bazı çalışmalar gerçekleştireceğine yorulmaktadır.

Rüyada uzun zamandır görmediğin arkadaşı görmek uzun zamandan beri çok büyük az kazanç getiren bir işin getirisini artacağına, yağmur yağmamasına delalettir.

Rüyada zamanın hızlı geçtiğini görmek sıhhate ve saadete kavuşacağına, bolluk, bereket ve mutluluk elde edeceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından tamamen kurtulacağına, kurduğu hayatta yeni bir işe gireceğine delalettir.

Rüyada zamansız adet görmek bolluk ve bereket içinde bir yaşam sürüleceğine ve ferahlığa çıkılacağına, çok büyük mutluluklar yaşayacağına, işlerini yoluna sokacağına, sorunlarını gidereceğine işaret etmektedir.

Rüyada uzun zamandır görmediği birini görmek hayatının olumsuz yönde değişeceğine, girdiği tüm işlerin altından alnının akıyla çıkacağına, her daim bolluk ve bereket içinde bir hayat süreceğine yorulur.

Rüyada uzun zamandır görmediği arkadaşını görmek gereksiz olan maddi külfetinden, ödeyemediği borçlarından, umutsuzluğundan ve üzerindeki ağırlığından kurtulmayı başaracağına, kendisini paralayarak çalıştığı bir işte ortak olduğu kişiden büyük bir darbe yiyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada uzun zamandır görmediğim arkadaşımı görmek sıkıntılarından ve sorunlarından bu sayede kurtulacağına, girdiği bütün işlerde çok büyük kazanç elde edeceğine, mesleğinde uzmanlık yapacağına delalet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Barno Solikhova

Ruyamda ahir zaman gelmiş insanlar bir ateşte yaniyo bir baktiğimda soğuktan titriyolardi cok korktum o ateşe o soğuk havaye nasil degenirim diye

Mehmet şirin

Rüyam da ahir zamanı insan olarak gördüm rüyanın içinde biri bana sesleniyodu kalk kalk ahir zaman geldi diyordu ben kalktığımda bir insan bir adam görür gibi olduğum anda rüyadan uyandım.