Rüyada ağzını silmek

Rüyada ağzını silmek ters giden işlerin de düzeleceğine, işlerin artacağına, yeni işlere girileceğine, hayallerin yakın bir zaman içinde gerçeğe döneceğine, yaşanan bir sağlık sorununun şifa bulacağına, deyim yerindeyse arapsaçına döneceğine, işyerinde kıskanç bir kişinin yol açacağı bir sorun yüzünden üzüntü duyulacağına, kalp kırıklığı yaşanacağına, uzun yıllardan beri kurulan hayallerin bir türlü gerçekleşmeyeceğine, herkesin çok sevdiği ve beğendiği biri olacağına, sıkıntıların ve sorunların sevilen kişilerden gelecek destekler sayesinde çözüm bulacağına, ruhen çok büyük bir gelişme yaşayacağına, aile bireylerinden birinin sorununu çözeceğine, parasız ve işsiz kalacağına, başarısının düşeceğine alamet eder.

Rüyada ağzını silmek gördüyseniz:

  • Değişimden korkmayın.

Rüyada ağlayan birinin gözyaşını silmek hayır vereceğine, onunla ileride çok mutlu olacağı evlilik hayatı için hayırlı bir başlangıç yapıp, birlikteliğe başlayacağına inanılır.

Rüyada ağzını silmek sarsılacağına ve çıkmaza gireceğine, çok hayırlı ve büyük kazançlar elde edeceğine, sıkıntılarından bu sayede kurtulacağına işaret etmektedir.

Rüyada tuvaleti silmek üzüldüğü konularda sevdiği kişilerden yardım alacağına, çeşitli fırsatlar elde edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada cam masa silmek elde edeceği zaferlerin arkasında hem ailesinin, hem de sevdiklerinin olacağına, kendini yiyip bitireceğine alamet eder.

Rüyada yağmurda cam silmek sorunların ve yaşanan sıkıntıların çok daha iyi bir şekilde sona erdirileceğine, iyilik görüleceğine alamet eder.

Rüyada dış kapı silmek tamamen din ile ilgilenerek dünya işlerini arkasında bırakacağına ve allah yolunda yürüyeceğine, kazanca ve ekmeğe kavuşacağına dolayısıyla da rahata ereceğine tabir olunur.

Rüyada yer silmek gücünü ve iyi izlenimini de kaybedeceğine, kazançlı bir ortaklık kurulacağına yorulmaktadır.

Rüyada isli duvar silmek güzel başlayan çalışmanın kötü bir şekilde biteceğine, tek başına bir hayat sürmeye başlayacağına inanılır.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

2 yorum “Rüyada ağzını silmek

    • Selam ve Muhabbetle,
      Bu rüya çözümlere, hislere ve mutluluğa delalet eder. Rüya tabirine göre sorunlarını çözmek için kendisine yol gösterileceğine; rahat, konforlu ve de lüks bir hayatı olacağına ve kişinin hiçbir şeyin eksikliğini hissetmeyeceğine; ferahlığa çıkacağına ve bu sayede çevresindekilere mutluluk saçacağına delalettir.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.