Rüyada ağri kesici içmek

Rüyada ağri kesici içmek endişe ettiği konularda çok güzel adımlar atacağına, sıkıntılı günler yaşayacağına, yakın bir arkadaşa iş imkanı sağlanacağına, önündeki yaşamında maddi ve manevi yönden huzursuz ve rahatsız olacağına, atılacak adımlar sayesinde çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, karamsarlığa kapılmak, dünyaya küsmek yerine koşulların elverdiği şekilde yaşayacağına, onun sayesinde eksik olan bilgilerini tamamlayacağına, hakkınızda hiç de hoş olmayan dedikodular yapılmasına delalettir.

Rüyada ağri kesici içmek gördüyseniz:

  • Hayatınızı veya kendinizi değiştirmenize yardımı olacak kararlar alabilir veya karar almanızı gerektirebilecek gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Rüyada ağri kesici içmek hayallerinin ve amaçlarının gerçekleşeceğine, gücünü ve itibarını geri kazanacağına işaret etmektedir.

Rüyada ağzının kesildiğini görmek doğru olduğu düşünülen ve sonrasında da doğru olduğu görülen bir karar verileceğine, çok istenen bir konuda geri adım atılacağına yorulmaktadır.

Rüyada yılanın ağzından su içmek ondan manevi anlamda zarar göreceğine, onunla ne kadar dost olmaya çalışsa da, aynı karşılığı alamayacağına, sıkıntıların çözüme ulaşacağına, endişelerin son bulacağına, üzüntülerin en kısa sürede geçeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada adam kesip öldürmek uzun uğraşlar sonucunda maddi olarak büyük sıkıntı çektiği bir dönemden kısa süre içinde kurtulup zenginliğe kavuşacağına, sürekli sorunlar ile meşgul olacağına, problemlerinin bitmek bilmeyeceğine alamet eder.

Rüyada başkasının elinin kesildiğini görmek aile hayatının gün geçtikçe iyiye gideceğine, ardı ardına güzel ve hayırlı haberler alınacağına işaret etmektedir.

Rüyada birinin parmaklarının kesildiğini görmek çok büyük maddi ve manevi zararlara uğranacağına, deyim yerindeyse kendini tüy gibi hafif hissedeceğine delalet etmektedir.

Rüyada hayvan kesildiğini görmek gelirinin düşeceğine, önünü kesmek isteyen bazı kişilere rağmen işinde iyi bir şekilde ilerleyeceğine delalet eder.

Rüyada saçının küt kesildiğini görmek her daim allah yolunda olacağına, çok büyük sıkıntılar çekse bile isyan etmeyeceğine, bir sebeple kısa bir zaman içinde çok üzüleceğine delalettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments