Rüyada ağızdan lokma çıkarmak

Rüyada ağızdan lokma çıkarmak uzaktaki bir akrabadan hayırlı haberler alınacağına, bazen umutlarını yitireceğine bazen de yaşayacağı sürpriz ve müjdeli gelişmeler sayesinde yeniden hayal kuracağına, eski hayatının neredeyse tam tersi bir hayat seçeceğine, durumunuzun iyileşeceğine, vakitli bir şekilde kalkılması ve işe başlanması sayesinde çok yol katedileceğine, çok önemli noktalara geleceğine, işlerinin kötüye gideceğine, kazancının eksileceğine ve bu nedenle hane içinde kıtlık yaşayacağına, çok güzel ve hayırlı bir hayat yaşayıp huzur içinde bir aile hayatına sahip olacağına delalet etmektedir.

Rüyada ağızdan lokma çıkarmak gördüyseniz:

  • Pazarlıkla neler elde edebileceğiniz üzerinde durmalısınız.

Rüyada ağızdan lokma çıkarmak maddi sıkıntılarının çözüleceğine, sıcak, güzel ve hayırlı bir yuvasının olacağına tabir olunur.

Rüyada ağzındaki lokmayı çıkarmak aradaki akrabalık bağının, samimiyetin ve ilişkinin daha da kuvvetleneceğine ve belki işle ilgili bir ortaklık kurulacağına, iş hayatındaki rakiplerinin de hep arkada kalacağına işarettir.

Rüyada ağzından lokmayı çıkarmak eline geçen paranın sıkıntılarını gidermeyeceğine, işlerin yoluna gireceğine ve tatsızlıkların tecrübe sahibi kişiler sayesinde ortadan kalkacağına alamet etmektedir.

Rüyada lokmayı yutamamak işlerinin rast gideceğine, hayatının kolaylaşacağına, sermaye elde edeceğine, rızık bolluğu içinde olacağına işaret etmektedir.

Rüyada lokma tatlısı görmek verilen emeklerin karşılığının alınacağına, ancak sonunda büyük bir zarar göreceğine delalet etmektedir.

Rüyada ağzında lokma görmek itibar kazanacağına, toplumda takdir edilecek ve adından güzel anılacak işler yapacağına, bu sayede herkes tarafından sevilen ve onlar tarafından bağrına basılan kişi olmayı hak edeceğine, birçok soruna çözüm olacak bir karar verileceğine işaret eder.

Rüyada lokma görmek asla gururundan ödün vermeyeceğine, sahip oldukları sayesinde herkesin kendisine imrenerek ve özenerek bakacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bir lokma ekmek yemek zor durumda kalınan bir dönemin bu sayede son bulacağına, güzel başlayan ve kazanç getiren bir çalışmanın kötü bir şekilde biteceğine alamet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Sevcan

Rüyamda kız kardeşim tabaktan bir lokma bir şeyi ağzına atıyor sonra bir şey var deyip tekrar lokmayı çıkarıyor bu sefer de annem onun çıkarmış olduğu lokmayı yiyor