Rüyada ağızdan aşı olmak

Rüyada ağızdan aşı olmak rüya sahibinin hayatının en güzel günlerini yaşayacağına, edilen duaların karşılığını bulacağına, hem işi hem de özel hayatı hakkında kararlar vermesini gerektiren gelişmeler yaşayacağına, bir sebeple aile büyüklerinden birinin kalbinin kırılacağına ve bu sebeple kişinin kendisini bir türlü affetmeyeceğine, ele geçen paraları gelecekte evlatlarının kendi hayatlarını kurmaları için birikime yönlendirileceğine, hayır getiren adımlar atılacağına ve sıkıntıların kısa sürede mutluluğa dönüşeceğine, hayal ettiği ve uzun zamandan beri başka bir şey düşünmediği bir şeyi gerçeğe çevireceğine ve bu sayede deyim yerindeyse mutluluktan havalara uçacağına, hak ettiklerinin kendisine ulaşmayacağına tabir olunur.

Rüyada ağızdan aşı olmak gördüyseniz:

  • Beklenmedik hediyeler alabilir ya da paraya kavuşabilirsiniz.

Rüyada ağızdan aşı olmak atılan adımların istenmeyen sonuçlar doğuracağına, en basit olayların bile büyük birer problem haline geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada bulgur aşı yemek çıkacağı bir yolculuktan büyük bir sorunla döneceğine, üzüntülerinin ve sıkıntılarının en kısa sürede sona ereceğine delalettir.

Rüyada aşı yapmak zahmetli bir işin içinden başarıyla çıkılacağına, kendi işini kurmak için adım atacağına rivayet eder.

Rüyada bebeğe aşı yapmak sevdiği kişiler ile büyük atılımlar gerçekleştirerek kendi işini kuracağına ve daha büyük kazançlar elde edeceğine, anne ya da babanın büyük bir hastalıkla uğraşmak zorunda kalacağına ve endişeli bir bekleyişe girileceğine işaret etmektedir.

Rüyada tetanoz aşısı olmak hiç olmadığı kadar mutlu olacağına, çok büyük mutluluklar ve sevinçler yaşayacağına, elini attığı her işte büyük kazançlar elde edeceğine, geri kalan vaktini ibadetle geçireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kendine aşı yapmak işinize ve hanenize bereket geleceğine, yarınlarına umutla bakacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bulgur aşı görmek yardım edebileceği kurumlar ile irtibata geçeceğine, böylece zor durumda kalınan ve maddi sıkıntı çekilen bir dönemin kapanacağına işaret eder.

Rüyada ağaç aşısı yapmak işinin gücünün rast gideceğine, yaşamı boyunca yaradının kendisiyle birlikte olacağına, işlerinin her zaman büyüyeceğine alamet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments