Rüyada ağızda tırnak görmek

Rüyada ağızda tırnak görmek başarıdan başarıya koşacağına, ister istemez zor bir duruma düşüleceğine, geçim sıkıntısı çekmeyeceğine, önemli ve ciddi işler yapacağına, zararın gittikçe daha da artacağına, özel hayattan yana mutluluk verecek gelişmelerin yaşanacağına, engel olmak isteyen kişilere rağmen bazı adımlar atılacağına, kendisini hiç olmadığı kadar sıkışmış hissedeceğine ve yoğun bir duygu seline kapılacağına rivayet eder.

Rüyada ağızda tırnak gördüyseniz:

  • İş hayatınızı veya sosyal yaşamınızı ilgilendiren konularda imajınızı kuvvetlendirebilirsiniz.

Rüyada ağızda tırnak görmek onlarla bol muhabbette olup eğlenceli zaman geçireceğine, pişmanlık duyulacak şeyler yapılacağına, ortaya çıkan sorunların saklanamayacak kadar büyüyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada ağız temizlemek bekarlar için de kalabalık bir ailesi olan kişi ile evlilik gerçekleştirileceğine, her anlamda güçleneceğine delalet etmektedir.

Rüyada ağız çalkalamak kişinin güzel günlerinin geride kalacağına, rakipleri tarafından her zaman kıskanılacağına işarettir.

Rüyada ağız münakaşası etmek rüya sahibinin allah katında muhterem biri olduğuna, kişinin kendi başının çaresine bakacağına delalettir.

Rüyada birisiyle ağız dalaşı yapmak tartışmalar yaşanacağına, kötü bir kişi yüzünden maddi ve manevi açıdan büyük zararlara uğranacağına, şansın ve kısmetin kapanacağına, ele geçen bazı fırsatların yanlış bir şekilde kullanılarak heba edileceğine, iç açıcı sözlere delalet eder.

Rüyada ağızda göz görmek işlerinin yoluna gireceğine, gün geçtikçe kendisine daha iyi bir yol çizeceğine, hayatın rüya sahibine güleceğine, çok olumlu ve güzel gelişmeler ile karşılaşacağına, dertlerin biteceğine, mevki makam sahibi olunacağına rivayet eder.

Rüyada ağızda fare görmek güçten ve takatten düşeceğine, işlerinin bozulacağına, herkese eşit mesafede durup, eşit davranılacağına delalet eder.

Rüyada ağızda cam kırıkları görmek çok büyük ve güzel gelişmelerin yaşanacağına, kısa bir zaman içinde kendisini çok iyi yerlere getirecek bazı çalışmalar gerçekleştireceğine delalettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments