Rüyada ağızda balık görmek

Rüyada ağızda balık görmek hayırlı kazançlar ve büyük başarılar kazanacağına, sorunların ve sıkıntıların düzeltileceğine, hayatını düzene sokmak için yapacağı şeylerin ters tepeceğine, sevdiği kişiler ile yola çıktığı işlerin ister istemez bir noktada kilitlenip kalacağına, acısı olan ya da borcundan dolayı sıkıntı çeken bir kimseye yardım ederek büyük bir sevap işleyeceğine, hiçbir önemli ve ciddi sorunun kalmayacağına, zor durumların sona ereceğine, uğradığı maddi zararları telafi edebileceği kadar kazanç elde etmeye başlayacağına, tüm ülkenin bahsedeceği çalışmalar gerçekleştirileceğine tabir olunur.

Rüyada ağızda balık gördüyseniz:

  • Aileniz ya da yakın çevrenizdeki yaşlı kimseler arasında ağır hastalık ya da ölüm olabilir.

Rüyada ağızda balık görmek yeni işler alacağına, evlilik yolunda ilerleyen bir ilişkinin çıkacak dedikodular yüzünden biteceğine rivayet eder.

Rüyada ağız tartışması yapmak sorunlarının allah’ın izni ile ortadan kalkacağına, nimetten yana payına fazlasının düşeceğine tabir olunur.

Rüyada ağızda çamur görmek iş konusunda başarılı ve tecrübeli bir kişi ile kurulacak bir ortaklık sayesinde tüm aileye yarar getirecek bir işe sahip olunacağına, ailesine karşı kötü davranışlarda bulunan bir akrabanın kulağının çekileceğine, çok büyük emek ile kazanılan makamların iade edileceğine alamet etmektedir.

Rüyada ağız dolusu diş görmek sıkıntılarından arınıp genişliğe çıkacağına, borçların gittikçe artacağına alamet etmektedir.

Rüyada ağızda sakız görmek hayal ettiği şeylere yakın bir zaman içinde kavuşacağına, kısmetsizliğin ve uğursuzluğun geride kalacağına yorulmaktadır.

Rüyada ağızda cam kırıkları görmek tartışmalar yaşanıp aile huzurunun tamamen bozulacağına, mali sorunlarının çözüleceğine, geçim derdinin de ortadan kalkacağına alamet eder.

Rüyada ağız dolusu beyaz kusmak kendisini kıskanan ve çalışmalarında sürekli köstek olmaya çalışan kişiden kurtulup yoluna devam edeceğine, burnundan sineğin çıkması ise evlat sahibi olacağına rivayet eder.

Rüyada biriyle ağız kavgası etmek her şeye değecek kadar yüce, kutsal ve güzel duygular yaşayacağına, kederinin dağılacağına işarettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments