Rüyada ağız yamulması görmek

Rüyada ağız yamulması görmek ticaretten yana kısmetlerinin artacağına, maddi imkânların günden güne çoğalacağına, maddi ve manevi olarak mutlu olunacağına, sıkıntılar son bulacağına, hayatını yeni bir şehirde kurmaya çalıştığı halde çok zorluk yaşayacağına, başarı grafiğini yükselteceğine bundan sonra meslek hayatının hep zaferler ve ödüllerle dolacağına, borcu olan kişinin borçlarını ödeyeceğine, helal kazanç elde edileceğine, bol nimete kavuşulacağına yorulmaktadır.

Rüyada ağız yamulması gördüyseniz:

  • Bazı konularda bazı kişilere ne kadar ileri gidebileceğiniz gösterme dürtüsüyle başa çıkamayabilirsiniz.

Rüyada ağız dalaşı yapmak işinde en üst noktaya gelmek için hırslı, azimli ve kararlı duruşundan taviz vermeyeceğine, atılan adımların zarar getireceğine alamet eder.

Rüyada büyük ağız görmek gereksiz bir harcama yapılacağına, bu harcama yüzünden aksayan bir ödemeden ötürü bir ahbapla ters düşüleceğine, büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşayacağına, çok üzüleceğine inanılır.

Rüyada ağız dolusu su kusmak rızkındaki ve kazancındaki verimin hiç eksilmeyeceğine, ailesinde de sözünü dinletemeyen biri haline geleceğine inanılır.

Rüyada ağızda et parçası görmek deyim yerindeyse elinin iş ve ekmek tutacağına, eğer sıkıntıları varsa bunlardan kurtulacağına rivayet eder.

Rüyada ağız tartışması görmek yüzünün de güleceğine, bilgi sahibi biri olarak kariyer yapılacağına delalettir.

Rüyada ağızda solucan görmek kendisini üzen ve kıran kişileri hayatından çıkaracağına, güzel haberlerin ve müjdelerin alınacağı bir döneme girileceğine işarettir.

Rüyada ağız çalkalamak her geçen gün geçim derdinin çoğalacağına, zorlukların ve sıkıntının devam edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada ağız kokusu almak başarısının ve kazancının sürekli olacağına, işinde geniş yetkilerle donatılacağına yorulmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments