Rüyada ağız şapırdatmak

Rüyada ağız şapırdatmak ancak kendisine bu komployu kişileri bulup hâkim karşısına çıkaracağına, çok sevilen bir kişi ile yaşanan bir ayrılığın sona ereceğine, arkadaşlar arasında tatlı bir rekabet yaşanacağına, iş hayatında rahat bir nefes alınacağına, yardımcı olan herkese teşekkür edileceğine, iyi ruh halinin bozulacağına, yüreğinin sıkılacağına ve mutsuzluğunun tüm hayatını etkileyeceğine, huzurlu, mutlu olacağına, ailesini hem gururlandıracağına hem de daha iyi şartlarda yaşatma imkânı elde edeceğine, çok üst mevkilere yükseleceğine ve hayal ettiği şeylere daha kısa zamanda kavuşacağına, iş dünyasındaki bazı kişilerin dışlaması ile karşılaşılacağına delalettir.

Rüyada ağız şapırdatmak gördüyseniz:

  • Ay size karşı cins ilişkilerinde şans veriyor.

Rüyada ağız şapırdatmak uğur ve kazanç getirecek doğru işlerin altına imzasını atacağına, sorunlu kişilerle kurulmuş olan tüm bağların koparılacağına, yeni bir aşka yelken açılacağına ve ana baba dualarının alınması sayesinde güzel günler görüleceğine işarettir.

Rüyada ağız tartışması görmek çok kar getirecek işlere gireceğine ve muhtaç insanlara yardım etme konusunda büyük adımlar atacağına, ekmeğinin ve kazancının temiz kalacağına alamet eder.

Rüyada kadınla ağız kavgası yapmak bir sebeple çok sıkıntılı ve zor günler yaşayacağına, engellerden kurtulacağına rivayet eder.

Rüyada ağızda uçuk görmek her türlü kötülükten uzakdurulacağına, onları utandırarak hakkındaki fikirleri teker teker çürüteceğine delalet eder.

Rüyada ağız kokmak bir sebeple çok üzücü ve yorucu bir dönem geçireceğine, üzüntü duyduğunda ve sıkıldığında hak yolundaki diğer insanları düşüneceğine delalettir.

Rüyada ağız içinde kan görmek tartışmaların ve sorunların sona ereceğine, zorlu çalışmaların yakın zaman içinde biteceğine inanılır.

Rüyada ağızda göz görmek şansının açılacağına ve özellikle de kısmetinden yana yüzünün güleceğine, üstesinden gelemeyeceği zorluklar vermeyeceğine işarettir.

Rüyada arkadaşınla ağız dalaşı yapmak ister istemez büyük sorunlar yaşayacağına, maddi ve manevi açıdan kendisini çok yıpratacak bir kişi ile arkadaşlık kuracağına yorulmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments