Rüyada ağız kanamak

Rüyada ağız kanamak çok sevinçli ve huzurlu günler görüleceğine, uzun zamandan beri kurulan hayallere kavuşulacağına, farklı iş ortaklıklarına gireceğine, şans, kısmet, başarı ve zenginlik getireceğine, geleceğinin de parlak, hayırlı ve güzel olacağına, işinde ustalaşacağına, üzüntülerin biteceğine ve hayal edilen şeylere kavuşulacağına, yaşamında büyük değişiklikler yapacağına, çalışmalarının karşılıksız kalmayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ağız kanamak gördüyseniz:

  • Sıkıntılı durumlarda bazı kişilerin sizi kurtaracağını, uyaracağını veya olumlu tavsiyelerde bulunacağını sanıyorsanız, yanıyor olabilirsiniz.

Rüyada ağız kanamak zor günlerin geçip, neşeli zamanların yaşanacağına, yeni personeller ve yeni firmalarla anlaşacağına yorulmaktadır.

Rüyada ayağı kanamak deyim yerindeyse mutluluktan havalara uçulacağına, sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına, sağlık sorunlarının şifa bulacağına, huzursuzluk yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, hayalkırıklıklarının giderileceğine, daha dikkatli ve daha sabırlı olunacağına delalet eder.

Rüyada parmağı kanamak çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, büyüyeceğine ve böylece kazancının da yerinde olacağına yorulur.

Rüyada dişleri kanamak zararların telafi edileceğine ve iş hayatının gün geçtikçe daha iyi olacağına, çok büyük bir sevgi ve arzu ile istediği kısmetine yakın bir zamanda kavuşacağına yorulur.

Rüyada boğazı kanamak rahatlık, lüks ve kolaylık içinde yaşayacağına, ah ve beddua almamak için özen göstereceğine, kalp kırmayacağına yorulur.

Rüyada gözleri kanamak huysuz ve dedikoducu bir eşe sahip olunacağına, sıkıntılarını kısa zaman içinde kimseden en ufak bir destek görmeden ortadan kaldıracağına inanılır.

Rüyada boynu kanamak iş hayatının düzeleceğine, sıkıntılarının son bulacağına, büyük paralar kazanılacağına delalet etmektedir.

Rüyada kulağı kanamak işlerinin düşeceğine, rahatının ve huzurunun bozulacağına, hayali kurulan herşeye kavuşulacağına tabir olunur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments