Rüyada ağız dolusu iğne görmek

Rüyada ağız dolusu iğne görmek bunalıma gireceğine, başarısız olacağı duygusundan kurtulmaya çalışacağına, büyük bir hayalini gerçeğe çevireceğine, beddua ve ah alacağına, yaşamını kendi istediği gibi yönlendirebileceğine ve yönetebileceğine, içinde bulunan korkunun ve üzüntünün yerini mutluluğa bırakacağına, başarılı bir kişi olunacağına ve dertlerin biteceğine, yarınlarına umutla bakacağına, yeni bir şehre ya da ülkeye taşınacağına ve evleneceğine işaret eder.

Rüyada ağız dolusu iğne gördüyseniz:

  • Size söz veren kişiler sözlerinin arkasında duramayabilirler.

Rüyada ağız dolusu iğne görmek istenmeyen bir yolculuğa, daha sonra düzelip tekrar ayağa kalkacağına yorulmaktadır.

Rüyada ağız dolusu kustuğunu görmek kazanılacak başarılar sayesinde üst yönetimin dikkatinin çekileceğine, aydınlık bir yola çıkılacağına delalet etmektedir.

Rüyada ağız dolusu kan kusmak yaşam enerjisini geri kazanacağına, bir sebeple çok zor ve başını ağrıtacak durumlar yaşayacağına işaret eder.

Rüyada ağız dolusu tükürmek aile açısından çok büyük ilerlemeler kaydedileceğine ve sevilen kişi ile girilecek bir yolda mutluluktan havalara uçulacağına, istenen bir konuda uzmanlaşılacağına tabir olunur.

Rüyada ağız dolusu kan görmek hayır duaları alınacağına, zorlukların ortadan kaldırılacağına ve sağlık sorunları ile uğraşılan bir dönemin sona ereceğine, kendisinin de bu duruma kırılacağına ve üzüleceğine işarettir.

Rüyada ağız dolusu su kusmak ondan şifa göreceğine, gelirinin eksileceğine tabir olunur.

Rüyada ağız dolusu kan tükürmek elindeki bütün imkânları kullanmasına rağmen yaşadığı kötü olaylar yüzünden işlerinin bir türlü düzelmeyeceğine ve gün geçtikçe daha çok üzüleceği olaylar yaşayacağına, sorunların yakında çözüme kavuşacağına işarettir.

Rüyada ağız dolusu sakız çiğnemek kendisini allah katında günahkar kılacak, dinden de çıkmasına neden olacak işlere ortak olacağına sonradan da pişman olup, üzüleceğine, uzun zamandan beri işe yaramadığı ve kullanılmadığı düşünülen bir eşyanın elden çıkarılacağına inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments