Rüyada ağırlık hissetmek

Rüyada ağırlık hissetmek iş hayatında yüksek kademelere çıkacağına, büyük adımlar atılacağına ve işlerde hiç beklenmeyen bir başarıya erileceğine, uzun süre bu durumun devam edeceğine, bir sebeple çok büyük sorunlar ile karşılaşacağına, ferahlığa çıkılacağına, kaderinin ve şansının yüzüne güleceğine, projelerinin beklediği ilgiyi ve takdiri alacağına, ayrılmış olanların kavuşacağına, hasretliklerin bir araya geleceğine delalet eder.

Rüyada ağırlık hissetmek gördüyseniz:

  • Sağlık konusunda dikkatli olmanız gerekiyor.

Rüyada ağırlık hissetmek bir sebeple büyük bir hayalkırıklığı yaşanacağına, çalışmalarda bazı hatalarla karşılaşılacağına, mutlu başlayan bir birlikteliğin tartışmalı bir şekilde biteceğine, küçük ayrıntıların dahi gelecekte önemli durumlara neden olacağına delalet etmektedir.

Rüyada üstünde ağırlık hissetmek himayesinde çok sayıda kişinin çalışacağına, esenliğe kavuşmaya, zorlukları atlatmaya delalettir.

Rüyada ağırlık kaldırmak verilen bütün emeğin karşılığının alınacağına, güçlükle elde edilecek başarı işaret etmektedir.

Rüyada ağırlık çalışmak çıkılan bir yoldan geri dönüleceğine, kolay ve eğlenceli bir hayat geçireceğine delalettir.

Rüyada üç harflilerin varlığını hissetmek hayırlı projeler gerçekleştirileceğine, hayatındaki en önemli ve en temel sorunun aşmış olacağına işaret etmektedir.

Rüyada öpüldüğünü hissetmek kişinin sevgiden yana eksiklik yaşamayacağına ve ilişkisinin huzur içinde süreceğine, sağlık sorunlarını kısa zamanda aşacağına alamet eder.

Rüyada ölüyü hissetmek rahatlatacağına ve manevi olarak güç vereceğine, borç ödemeye alamet eder.

Rüyada kalp atışlarını hissetmek memur ise terfi edeceğine, zevcesinin düşmanlığını kazanmaya delalet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments