Rüyada ağırlık çalışmak

Rüyada ağırlık çalışmak hayatının başarılarla dolacağına, sarsılacağına, kendisiyle aynı duruma düşmüş kişilere yardım edeceğine ve onları koruyup kollayacağına, işlerini hayırlı bir şekilde ilerleteceğine, heveslerinin, heyecanlarının ve umutlarının hiçbir zaman yarım kalmayacağına, kazancının eksileceğine, yatırımlarından yana zarar edeceğine ve bu nedenle tüm düzeninin, neşesinin, ağız tadının ve keyfinin de bozulacağına, ekonomik durumun iyiye gitmesi ile düze çıkılacağına, keyfinin kaçacağına, rahatının bozulacağına, canının sıkılacağına ve kaos dolu günlerden geçeceğine alamet etmektedir.

Rüyada ağırlık çalışmak gördüyseniz:

  • İş hayatınızı veya sosyal ilişkilerinizi ilgilendiren bazı konular karmakarışık bir hal alabilir.

Rüyada ağırlık çalışmak neredeyse bir lokma ekmeğe muhtaç olacak duruma geleceğine, güzel günler geçireceğine, belki de hayatının aşkını bulacağına delalet etmektedir.

Rüyada ağırlık kaldırmak yeni iş teklifleri alacağına, gönlünden ve kafasından geçenlerin gerçekleşeceğine, yapılan çalışmalar ve ortaya konacak projeler sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, hayırlı bir kısmet ile evlilik yoluna girileceğine ve mutlu olunacağına yorulur.

Rüyada ağırlık hissetmek maddi ve manevi olarak zarar edileceğine, işiyle ilgili hedeflerinin de zamanı geldikçe, inancı, çalışkanlığı, azmi ve kendine olan özgüveni sayesinde gerçekleşeceğine inanılır.

Rüyada üstünde ağırlık hissetmek kendisinden hayır beklenemeyen dosta, çok başarılı olunacağına yorulmaktadır.

Rüyada sınava yetişmeye çalışmak aile bireylerinden biri ile ilgili üzücü bir haber alacağına, arkadaştan ya da eş dosttan medet umacağına ve bu konuda elinin boş dönmeyeceğine tabir olunur.

Rüyada sütyen takmaya çalışmak başarılı ve mutlu bir düzende devam edeceğine, berekete ve bolluğa kavuşulacağına işaret eder.

Rüyada otobüse yetişmeye çalışmak kazancının azalmayacağına, geleceğin hayır ve güzellik getireceğine işarettir.

Rüyada şeytandan kurtulmaya çalışmak gülen gözlerin ışığının söneceğine, çok büyük fırsatları kaçıracağına delalettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments