Rüyada ağır yorgan görmek

Rüyada ağır yorgan görmek kısmetli bir kişi olunacağına, düşmanlarına karşı tetikte olacağı gibi, bu kimselerin oyunlarını bozmak için çok sakin ve gizli şekilde hareket edeceğine, üzüntülerin günden güne artacağına, iş hayatında ve sosyal hayatta çok iyi yerlere gelineceğine ve parada ve malda büyük miktarda artış yaşanacağına, bazı sağlık sorunlarıyla başa çıkmak için çok uğraşılacağına, tecrübeli bir kişi ile kurulacak ortaklık sayesinde para kazanılacağına, yakın bir arkadaşla birlikte yeni işlere girileceğine, kişinin daha çok kazanacağına, çok rahat ve başarılı bir iş hayatına sahip olacağına rivayet eder.

Rüyada ağır yorgan gördüyseniz:

  • Hayatınızı canlandırmak için yeni şeyler denemelisiniz.

Rüyada ağır yorgan görmek yeni ve daha dinamik bir hayat tarzını benimseyerek evini ve yaşadığı şehri değiştireceğine, amaçlarına ve hedeflerine kavuşmak için engel tanımayacağına, mücadeleden vazgeçmeyeceğine tabir olunur.

Rüyada ağır hareket etmek onlarla tabiri caizse kıran kırana dövüşeceğine, üzüntülerinden ve dertlerinden ötürü hasta olacağına delalet etmektedir.

Rüyada birinin ağır hasta olduğunu görmek yaşam enerjisinin ve isteğinin yerinde kalacağına, elinin bollaşacağına, moralinin yükseleceğine delalettir.

Rüyada kendini ağır hasta görmek destek istediği kişilerden destek alamayacağına, karşısına kendisi için en ideal kısmetin çıkacağına delalet etmektedir.

Rüyada ağır hastayı iyileşmiş görmek manevi yönlerinin güçleneceğine, o kişiyle güzel günler geçireceğine rivayet eder.

Rüyada ağır çanta taşımak iş sahibi olacağına ve geleceği için yaptığı planları gerçekleştirmek için hayırlı ve güzel fırsatlar elde edeceğine, yapacağı işler karşılığında eline geçecek olan kazanç sayesinde büyük başarılar gerçekleştireceğine, kendisine sorun yaratan olayların kısa süre içinde son bulacağına yorulur.

Rüyada annesini ağır hasta görmek bolluk ve bereket dolu bir yuvaya sahip olunacağına, kazançlı bir işin başına geçileceğine, şansının açılacağına, ticaretinin genişleyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada ağır hastalandığını görmek çok büyük üzüntüler yaşayacağına, bu durumdan kendisini kurtarmak için bir yol deneyeceğine, yakalandığı ağır bir hastalığı yeneceğine ve yapılan işlerin sonunda helal para ve mal kazanılacağına inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments