Rüyada ağaçtan yaprak koparmak

Rüyada ağaçtan yaprak koparmak yaşadığı tatsız günleri arkasında bırakacağına, keyfinden ve neşesinden kaybedeceğine, güçten ve takatten düşeceğine, işlerinin bozulacağına, bir daha da hayatı boyunca bu imkânı elde edemeyeceğine, hiçbir eksiğinin olmadığı gibi kendisinin her şeyin en çoğuna sahip olacağına, rızkının genişleyeceğine ve böylece hem ağız tadının, keyfinin hem de sağlığının yerinde olacağına, keyif, neşe ve sağlıkla geçeceğine, hiçbir zaman iş ile ilgili bir sorun yaşamayacağına, çok rahat ve huzurlu bir döneme gireceğine, etrafındaki insanlar sayesinde içinde bulunduğu sorunlardan çok hızlı ve başarılı bir şekilde kurtulacağına delalet etmektedir.

Rüyada ağaçtan yaprak koparmak gördüyseniz:

  • Bazı ilişkilerinizde dürüstlük önem taşıyor.

Rüyada renkli yapraklı ağaç görmek çok büyük ve kazançlı çalışmalar elde edeceğine ancak daha sonra sıkıntılı bir döneme gireceğine, çok büyük zararlar edeceğine, çok daha büyük sorunlar yaşayacağına, rızkının sürekli olarak genişleyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada asma ağacından yaprak toplamak sorunların yeni sorunlar doğuracağına, müreffeh bir yaşama sahip olacağına rivayet eder.

Rüyada yeşil yapraklı ağaç görmek iyi halini yitireceğine, zinde kalacağına işarettir.

Rüyada kavak ağacı yaprağı görmek zor geçen bir iş döneminin kolay bir şekilde atlatılacağına, rüya sahibinin rahat bir nefes alacağına delalet eder.

Rüyada ağaç yapraklarının döküldüğünü görmek düzeltmeye çalıştıkça daha da bozulacağına, bunun kendisi için büyük şans olacağına işarettir.

Rüyada geniş yapraklı ağaç görmek çekilen parasızlık yüzünden yaşanan tatsızlıkların ortadan kalkacağına ve ailevi sorunların da biteceğine, kara ve kötü günlerin kapısını çalacağına yorulur.

Rüyada büyük yapraklı ağaç görmek ayağa kalkacağına, aile bireyleri arasında çok büyük tartışmaların hatta kavgaların çıkacağına, bu sıkıntılar yüzünden aile içerisinde sevgi saygı gibi duyguların kalmayacağına, yaşanan sıkıntıların günden güne daha da artacağına ve haneden bir ayrılığın gerçekleşeceğine alamet eder.

Rüyada kırmızı yapraklı ağaç görmek çok hayırlı ve güzel işlerde çalışacağına, geçmişi unutup geleceğine işarettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments