Rüyada ağaçtan su içmek

Rüyada ağaçtan su içmek kendisini çok büyük sorunlar ile boğuşurken bulacağına, yakın arkadaşlarından birinin büyük bir ihanetine kurban gideceğine, daha sonra iş hayatı içinde çok zor işler ile karşılaşıldığında aranan kişi olacağına, bir arsa veya kirada olan evini satarak borçlarını ödeyip, temize çıkacağına, maddi yükümlülüklerin azalacağına, makamında en yüksek noktaya erişeceğine, kötü kişilerin ve paragözlü insanların hayattan uzaklaştırılacağına, yeteneklerini geliştirmeye, evlilikle ilgili olarak büyük bir adım atılacağına tabir olunur.

Rüyada ağaçtan su içmek gördüyseniz:

  • İş konusunda bir gecikme ya da aksaklık olabilir, bir sorununuzu zamana bırakmalısınız.

Rüyada ağaçtan su içmek fakir fukaraya elindeki para kadar yardım edeceğine, her daim aile tarafından kollanacak olan rüya sahibinin sırtının yere gelmeyeceğine delalettir.

Rüyada mezarlıkta su içmek saygınlığına leke sürüleceğine, maddi ve manevi olarak çok hayırlı ve mutlu olunacak bir duruma gelineceğine delalet eder.

Rüyada topraklı su içmek ferah ve aydınlık günlere kavuşacağına, işlerinin kısa süre içinde büyük kar getireceğine işarettir.

Rüyada çeşmeden acı su içmek hayatındaki engellerin ve aksiliklerin de ortadan kalkacağına, gereksiz yere bazı tartışmaların odağında kalınacağına işaret eder.

Rüyada hacca gidip zemzem suyu içmek istediği gibi bir geleceğe sahip olacağına, sorunlu bir kişi ile muhatap olmak zorunda kalacağına işaret eder.

Rüyada ballı su içmek ailesini ve sevdiklerinin hayallerini de gerçekleştirme fırsatı sunacağına, yeni kazanç kapıları bulacağına ve sayısız fırsat elde edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada şişe su içmek yakasını belalardan ve belalı işlerden sıyıracağına, sayılan ve takdir edilen bir kişi olunacağına rivayet eder.

Rüyada incir suyu içmek ün sahibi birisi olunacağına, kırgınlıkların kısa süre içinde biteceğine, şansının ve kısmetinin yaver gideceğine tabir olunur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments