Rüyada ağaçtan portakal koparmak

Rüyada ağaçtan portakal koparmak büyük başarılar kazanacağına, kompleksinden ve egosundan kurtulacağına, para sıkıntısı çekmeyeceğine, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine ve bazı tatsızlıklar yaşanacağına, rızkın genişleyeceğine, rahat edilecek bir döneme girileceğine, sevdiği kişilerden büyük ihanetler göreceğine ve bu olayların yanında bir de hastalık yaşayacağına, sevilen kişilerden alınacak güzel haberler ile çok mutlu olunacağına alamet etmektedir.

Rüyada ağaçtan portakal koparmak gördüyseniz:

  • Doğru seçimler yapmanız gereken zamanlar.

Rüyada ağaçtan portakal koparmak yanlışlara düşeceğine, nankörlük, vefasızlık ve haksızlık göreceğine, mutsuz olacağına, amaçlarının ve hedeflerinin gerçekleşeceğine işarettir.

Rüyada ağaçta portakal görmek yaşadığı her yeni günün kendisi için bir önceki günden çok daha hayırlı ve güzel olacağına, kendisini daha olgunlaşmış ve hem ruhen hem bedenen daha büyümüş hissedeceğine ve kendisini hayır işlerine ve iyiliğe adayacağına yorulur.

Rüyada portakal ağaç görmek maddi zararın da her geçen gün kapanmayacak boyutlara ulaşacağına, evindeki huzurunun yerine geleceğine ve rızkının çoğalacağına delalet etmektedir.

Rüyada portakal ağacından portakal toplamak onlarla bol muhabbette olup eğlenceli zaman geçireceğine, işlerin daha kötüye gideceğine delalet etmektedir.

Rüyada ağaçtan portakal yemek hayal kırıklığı yaşayacağına, istenmeyen olayların olacağına delalet etmektedir.

Rüyada ağaçtan portakal toplamak bundan da son derece mutlu olacağına, bir sebeple bir dönem üzüleceğine ve mutsuz olacağına yorulmaktadır.

Rüyada portakal ağacı görmek üzüntülerinin ve endişelerinin sona ereceğine ve yaptığı işlerde her zaman bolluk ve bereketin hâkim olacağına, iş dünyasındaki prestijli durumun ortadan kalkacağına işarettir.

Rüyada portakal ağacına çıkmak böylece hayatının kolaylaşacağına, kişinin şifaya kavuşacağına işaret eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments