Rüyada ağaçtan nar koparmak

Rüyada ağaçtan nar koparmak ev sahibi olunacağına, kazançların çok yüksek bir seviyeye geleceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulmak için her yola başvurmasına rağmen içindeki kötülüğü atmayana kadar bu durumdan kurtulamayacağına, daima ona hürmet göstereceğine, kendisine yardım eden kişiler sayesinde bu durumdan kurtulacağına, gerçekleştireceği büyük çapta bir çalışma ile çok sevineceğine, aile hayatının her geçen gün daha da güzelleşeceğine, böylece büyük bir tasarruf sağlanacağına, belirsiz günler yaşamayacağına ve önünü göremediği hiçbir riskli işe girmeyeceğine, iş konusunda sıkıntı çekileceğine, yakın bir kişinin kendisine duyulan güveni suistimal edeceğine, rakiplerin işine gelecek bir konuda bazı sırları açıklayacağına işarettir.

Rüyada ağaçtan nar koparmak gördüyseniz:

  • Kendi kararlarınızı kendiniz almalı, fikirlerinize veya kararlarınıza sahip çıkmalı ya da kendi yönünüzü kendiniz belirlemelisiniz.

Rüyada nar ağaç dikmek kendisini çok zor durumlar içinde bulacağına, gıybet edeceğine ve bu durumu öğrenen rüya sahibinin çok büyük bir üzüntü yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada nar ağacı çiçeği görmek idealist kimse olacağına, hemen ardından yeni bir kararla birlikte işlerin yoluna gireceğine alamet etmektedir.

Rüyada nar ağacı kesmek elinde bulunan imkânları kullanarak çok hayırlı projelere imza atacağına, bu projelerin büyük yöneticilerin dikkatini çekmesi ile çok üst mevkilerde kendisine yer bulacağına, bu sayede çok rahat edeceği bir döneme gireceğine, insanlar tarafından çok sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına işaret eder.

Rüyada ağaçtan nar yemek ailesi ile arasındaki sorunları düzelteceğine, yanlış ve geri dönüşü olmayan şeyler yapacağına, yaptıkları ile birçok kişiyi inciteceğine yorulur.

Rüyada nar ağacı görmek hayallerinin birer birer gerçekleşeceğine, başarılarının artacağına, büyük bir iş için bir ortaklık kurulacağına delalet etmektedir.

Rüyada ağaçta nar görmek dertlerinin dermanını bulacağına, bolluk ve bereket içinde bir döneme gireceğine, eline geçen kazancın bir kısmı ile muhtaç insanlara yardım edeceğine, haksızlık yapan insanlardan uzaklaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada ağaçta nar toplamak yeni duygular tadacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının kısa zamanda sona ereceğine delalet eder.

Rüyada ağacında nar görmek bekar ise karşısına çıkacak bir kısmete kalbini kaptıracağına, çok büyük ve başarılı atılımların yapılacağına yorulur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments