Rüyada ağaçtan incir toplayıp yemek

Rüyada ağaçtan incir toplayıp yemek hayattan ümidini keseceği ve hayata küseceği olaylar yaşayacağına, aile hayatında sevinileceğine, bir yandan cenaze olacağına, doğan bebek güzel ise gelişmelerin olumlu olacağına, hiçbir şey yapmak istemez olacağına, yeni mallara sahip olacağına, zenginliğinin, huzurunun ve başarılarının da kalıcı olacağına, bir kapının veya dönemin kapanıp, yenisinin başlayacağına delalettir.

Rüyada ağaçtan incir toplayıp yemek gördüyseniz:

  • Beli bir durumdaki terslikler veya yanlışlıklar sizi rahatsız edebilir.

Rüyada ağaçtan incir toplayıp yemek kendisini suçlamaktan bir türlü kurtulamayacağına, yardıma muhtaç insanların yardım göreceğine işaret eder.

Rüyada yeşil incir toplayıp yemek rahatsızlık veren olayların yakın zaman içinde sona ereceğine, işlerini, yaşayacağı büyük bir sorun yüzünden kısa süreliğine ertelemek zorunda kalacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine alamet etmektedir.

Rüyada ağaçtan elma toplayıp yemek yaşamında adeta mucize sayılacak gelişmelerin olacağına, allah’ın sayısız lütuflarını göreceğine, teorik düşüncelerini uygulama fırsatı elde edeceğine bu sayede hedeflerini gerçekleştirmenin yolunu bulmuş olacağına yorulur.

Rüyada ağaçtan erik toplayıp yemek şansının her zaman kendinden yana gideceğine, kaçan fırsatların tekrar ele geçirileceğine ve daha iyi bir hayata sahip olunacağına alamet etmektedir.

Rüyada ağaçtan kiraz toplayıp yemek can sıkıntısı yaratan ve sorun çıkartan kişilerin haneden uzaklaştırılacağına, aile hayatında çok iyi olaylar ile karşı karşıya kalacağına alamet eder.

Rüyada ağaçtan kayısı toplayıp yemek farklı kişilerle tanışacağına, yeni yerler göreceğine, çok sıkıntılı bu dönemi geçtikten sonra gireceği her işte büyük başarılar kazanacağına işarettir.

Rüyada incir ağacından incir yemek cesaretini yeninden toplayacağına, dertlerinden ve dertlerinin verdiği ağırlıktan kurtulacağına işaret etmektedir.

Rüyada incir ağacından incir koparıp yemek çok doğru bir yol tutulacağına, hayal ettiği şeylere kısa bir zaman içinde kavuşacağına, aile bireyleri ile çok mutlu olacağına ve aile içinde büyük sevinç yaşayacağına, kazancını birkaç kat arttıracağına, sağlık ve huzur dolu bir döneme gireceğine işaret eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments