Rüyada ağaçtan armut koparmak

Rüyada ağaçtan armut koparmak çok sevilen bir kişi ile ayrı düşüleceğine, çıkılacak olan bir yoldan yenilmiş olarak dönüleceğine, hane içinde kavgalara ve tartışmalara tanık olunacağına, emeklerinin ve hayallerinin boşa gitmeyeceğine, zararlı alışkanlıklardan uzaklaşılacağına, ferah bir döneme girileceğine, sıkıntılı olduğu bir zamanda başına gelecek olan güzel bir olay ile hayatını değiştirecek bir karar vereceğine ve hayırlı bir evlilik yapacağına, istediği başarıları ve zaferleri almaya nail olacağına, hiç para sıkıntısı da yaşamayacağına, iş ile ilgili beklenilen olumlu haberlerin beklenilen yerden güzel, sevindirici ve olumlu bir şekilde geleceğine, herkesi hayrete düşürüp, hüsrana uğratacağına delalettir.

Rüyada ağaçtan armut koparmak gördüyseniz:

  • Erkek arkadaşlarınızla birlikte eğlenceli bir ortamda bulunmanız olasıdır.

Rüyada ağacında armut görmek kısa bir süre sonra bir evlat sahibi olunacağına, çok istediği bir mevkiye yakın bir zaman içinde terfi edeceğine ve aile hayatında yaşanan sorunların yakın bir zaman içinde son bulacağına yorulmaktadır.

Rüyada elma armut ağacı görmek sorunlarının en kısa zamanda çözüm bulacağına, can sıkıcı durumlarla karşılaşılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada elma ve armut ağacı görmek kısa bir zaman içinde maddi açıdan zarar getirecek bir işe adım atılacağına, işinden ve hayatından geri kalacağına tabir olunur.

Rüyada armut ağacı ve armut görmek büyük emekler vereceğine, sermayenin harcandığına değeceğine işarettir.

Rüyada ağaçtan armut düşürmek yakın bir arkadaştan ya da bir ahbaptan destek alınacağına, eğer baba uzaktaysa ona kavuşulacağına delalet etmektedir.

Rüyada ağaçtan armut almak gözyaşını silmesine ve elinin de darlıktan kurtulmasına vesile olacağına, maddi açıdan rahat edileceğine delalet etmektedir.

Rüyada ağaçtan armut koparıp yemek kısa süre içinde büyük zararlar edeceğine, rızıksız kalacağına işaret etmektedir.

Rüyada armut ağacına çıkmak girdiği her işte etrafındaki kişilere de kazanç sağlayacağına, çıksa bile kendisini çok kötü hissedeceğine ve bütün imkânlarını kullanarak kendisinin durumla ve yaşanan olaylar ile herhangi bir bağlantısının olmadığını ispatlamaya çalışacağına inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments