Rüyada ağaçta yemiş görmek

Rüyada ağaçta yemiş görmek maddi ve manevi olarak zor zamanlar ve sıkıntılı günler geçireceğine, rahata ereceğine ve yüzünün gülmesine vesile olacak olaylar yaşayacağına, verimin her geçen gün artacağına, yaşamının yolunda ve istediği seyirde devam edeceğine, kurulu düzeninin sürüp gideceğine, moralinin genel olarak yerinde olacağına, hayırlı bir işten büyük kazanç elde edileceğine, hayatında yokluğun başgöstereceğine, hayırlı bir şekilde başlayan olayların ve gelişmelerin zarara sebep olacağına, kurulmuş olan bir ortaklığın ardından büyük bir borç yükünün altında kalınacağına ve uzunca bir süre sıkıntı çekileceğine, zahmetli ve sancılı evrelerini ve  aşamalarını göğüslemeyi göze alacağına inanılır.

Rüyada ağaçta yemiş gördüyseniz:

  • Kendinizi sıkıntıya sokmayacak kadar fedakarlık etmelisiniz.

Rüyada yemiş ağacı dikmek huzurlu aile ortamının yaşananlardan dolayı bozulacağına, yeni bir hayata merhaba denileceğine inanılır.

Rüyada yemiş ağacına çıkmak nazardan korunarak daha huzurlu hissedileceğine, anlaşmalardan cayılacağına işaret eder.

Rüyada ağaçtan yemiş koparmak büyük kazanç getiren bir işin zarara geçeceğine, huzurlu aile ortamının çeşitli sebeplerden ötürü bozulacağına, hayatının bir anda renkleneceğine rivayet eder.

Rüyada ağaçta yemiş görmek böylece olabildiğince aşama kaydedeceğine, iflasın eşiğine geleceğine, hayatının bir anda allak bullak olacağına rivayet eder.

Rüyada ağaçtan yemiş toplamak elindeki parasını yanlış yatırımlarda çarçur edeceğine, çok büyük sorunlar ile başetmek zorunda kalacağına, attığı her adımda daha kötü ve sıkıntılı durumlar ile karşı karşıya kalacağına, çok büyük emekler vererek ortaya koyduğu bazı çalışmalardan çok büyük zararlar edeceğine tabir olunur.

Rüyada ağaçtan yemiş yemek rızkın ve kazancın artacağına, gereksiz bir harcama yapılacağına, bu harcama yüzünden aksayan bir ödemeden ötürü bir ahbapla ters düşüleceğine alamet etmektedir.

Rüyada yemiş ağacı görmek ilgi duyduğu, zevk aldığı ve yetenekli olduğu işlerde o kimselerle önemli projeleri gerçekleştireceğine böylece amaçlarına nail olacağına, gelecekle ilgili isabetli kararlar vereceğine, zenginliğe kavuşacağına delalettir.

Rüyada olgun yemiş görmek işlerinin günden güne daha da bozulacağına, kişinin de bunun için üzülüp, hayıflanacağına işarettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments