Rüyada ağaçta tavuk görmek

Rüyada ağaçta tavuk görmek gerçekleştirmek istediğiniz arzularınızla ilgili gerekli potansiyelin olduğuna, hayal ettiği şeylere yakın bir zaman içinde kavuşacağına, kendisine akıl veren aile büyüklerini dinlememesi veya aşırı inatçı yapısı yüzünden kendi bildiğini okuması ile de geleceğine, adını deyim yerindeyse altın harflerle yazdıracağına, yaşanan hastalıklara şifa geleceğine ve küs insanların barışacağına, bekarsa evleneceğine, evliyse eşiyle arasındaki anlaşmazlıkları çözerek daha sağlıklı bir aile hayatına kavuşacağına, uzak bir yerde oturan çok sevdiği bir kişiye kavuşacağına, düşmanlıkların ve nefretin yok olacağına alamet eder.

Rüyada ağaçta tavuk gördüyseniz:

  • Bazı adımlar atmanız gerekiyor olabilir.

Rüyada ağaçta tavuk görmek gururlu bir hayat süreceğine, karşısına hayırlı, zengin, anlayışlı bir kısmet çıkacağına rivayet eder.

Rüyada pişmiş tavuk eti yemek görmek daha huzurlu ve mutlu bir evlilik sahibi olunacağına, sıkıntılarını çok kısa süre içinde üzerinden atacağına, eline geçen büyük fırsatları çok doğru ve başarılı bir şekilde kullanarak hayırlı bir yola gireceğine yorulmaktadır.

Rüyada gurka yatan tavuk görmek yaptığı işlerde çok büyük kazanca sahip olacağına, büyük başarılara ve kazançlara kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada cibili tavuk görmek isabetli ve temkinli adımlar atmayı bileceğine, moralinin bozulacağına ve hayal kırklığına düşeceğine rivayet eder.

Rüyada tavuk didiklemek çeşitli nedenlerden ötürü ayrılık yaşayanların kavuşacağına, kırgınların ve küskünlerin bir araya geleceğine, onu hayallerine kavuşturacağına, amaçlarını ve hedeflerini de yerine getirme fırsatı vereceğine işaret eder.

Rüyada tavuk budu almak zorlukların, sıkıntıların ve sorunların kısa süre içinde ortadan kalkacağına, çok kazançlı çalışmalar gerçekleştirileceğine delalettir.

Rüyada tavuk göğsü yemek dualarının kabul olacağına, hayallerde değişiklikler olacağına, sahip olunan mal varlıklarına yenilerinin ekleneceğine işarettir.

Rüyada kara tavuk kesmek aksi takdirde zor zamanlar geçireceğine ve kötü bir durumla karşı karşıya kalacağına, mahkemeye taşınmış olan bir konu hakkında olumlu haber alınacağına yorulur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments