Rüyada ağaçta soğan görmek

Rüyada ağaçta soğan görmek kendisini hiç beklemediği iş teklifleri ile sarılmış bulacağına, çok mutlu olacağına, istediği herşeye kavuşacağına, eline geçecek olan imkânlar sayesinde çok daha iyi işlere ve çalışmalara imza atacağına ve daha iyi yerlere terfi edileceğine, kendisine dert edindiği konularda büyük zararlara uğrayacağına, yeni ve isabetli adımlar atılacağına, rahatsızlık veren durumların yakında düzeltileceğine, ana baba duaları alınması sayesinde engellerin kolayca aşılacağına, çok büyük başarıların yakın zamanda elde edileceğine, çaresizleşeceğine, yardıma ihtiyaç duyacağına, istediği bir proje için yatırım yapmaya başlayacağına, dünya hayatından yana da razı geleceğine işarettir.

Rüyada ağaçta soğan gördüyseniz:

  • Düşüncesiz veya plansız hareketler boşa kürek çekmek veya hata yapmak anlamına gelebilir.

Rüyada ağaçta soğan görmek neredeyse bozulma noktasına gelmiş olan hayatını toparlayacağına, sağlığın bozulacağına, rahatı kaçıracak olaylarla karşılaşılacağına ve çok zor günler geçirileceğine inanılır.

Rüyada ağaçtan soğan toplamak iş hayatında terfi alınacağına, yakın zamanda hayır, nimet ve berekete ereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ölüye soğan vermek atılıma geçecek olanaklar yakalayacağına, yeni iş teklifleri alacağına ya da kendisine başarı, mutluluk ve zenginlik getirecek ticaret ortaklıklarına gireceğine, sorunların ve sıkıntıların zahmetsiz bir şekilde çözüleceğine, büyük bir iş yoğunluğu yaşanacağına delalet etmektedir.

Rüyada sarımsak soğan görmek kişinin toplumdaki statüsünün yükseleceğine, çok büyük ve hayırlı kazançlar elde ederek işlerini daha büyüteceğine delalet eder.

Rüyada yeşil soğan satmak bilgili ve görgülü kişilerle ahbaplık kuracağına, geçimini çok rahat şekilde sağlayacağına delalettir.

Rüyada soğanı çöpe atmak yaptığı çalışmalarda yaşayacağı bir sorunla birlikte işlerinin kapanacağına, günahtan, ayıptan, fenalıktan, kötülükten, art niyetten, haramdan ve zinadan uzak duracağına, allah’ın mubah kıldıklarına meyil edeceğine tabir olunur.

Rüyada soğan satın almak çok büyük bir ferahlama yaşayacağına, çok şeffaf bir şekilde çalıştığı için insanlar tarafından çok saygın bir kişi olarak sevilip sayılacağına ve bu sayede işlerini daha rahat ve kolay bir şekilde ilerleteceğine rivayet eder.

Rüyada taze yeşil soğan görmek çok daha iyi işler yapmak için girişimde bulunacağına, dik durmaya çalışacağına rivayet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments