Rüyada ağaçta sarı elma görmek

Rüyada ağaçta sarı elma görmek epeydir ödenemeyen borçların kısa süre içinde kolayca ödeneceğine, efendi ve güleryüzlü oluşu sayesinde de çevresindeki herkes tarafından çok sevileceğine, sıkıntıların ve sorunların çok kısa zamanda sona ereceğine, eşler arasında yaşanan tartışmaların kısa süre sonra sevgi ile son bulacağına, hayalindeki her şeye zamanla kavuşacağına, yaptığı projeler ile adından çok söz ettireceğine, çok büyük bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, sevilen kişiler ile uzun süren tartışmalar ve kırgınlıklar yaşanacağına, ters giden durumların düzeleceğine, hayırlı bir birlikteliğe yelken açılacağı yorulmaktadır.

Rüyada ağaçta sarı elma gördüyseniz:

  • Çevrenizde başarılarınızı kıskanan bir çok kimse çıkabilir.

Rüyada sarı elma ağacı görmek işlerin kısa bir süre için bile olsa büyük bir zarara uğrayacağına, duraklama yaşanacağına, aile bireyleri arasında bazı istenmeyen olaylar yaşanacağına, kısmetin kapanacağına, girişilen çalışmaların maddi ve manevi açıdan zarar vereceğine, herkesin takip ettiği ve ilgi gösterdiği biri olacağına tabir olunur.

Rüyada ağaçta sarı elma görmek yeterli kimse haline geleceğine, yol yordam sorulan ve kendisinden de akıl danışılan kimse olacağına, sevinç ve mutluluk dolu günler yaşanacağına rivayet eder.

Rüyada ağaçtan sarı elma toplamak parasal sıkıntılarının çok büyük olacağına ve eğer önlem almazsa çok daha kötü durumlara düşeceğine, huzurun kaçacağına, ekmeğin kesileceğine işarettir.

Rüyada elma ağacında elma görmek girilecek olan işlerde çok saygın kişiler ile çalışılacağına, sıkıntılı ve zor günler geçireceğine alamet eder.

Rüyada ağaçta kırmızı elmalar görmek sıkıntılarını ve sorunlarını bu şekilde atlatacağına, daha rahat ve huzurlu bir yaşam süreceğine, fesatlıklar içinde kalınacağına rivayet etmektedir.

Rüyada elma ağacına çıkmak sevinçli ve hayırlı bir haber alınacağına, çileye, zahmete ve meşakkate düşeceğine delalet etmektedir.

Rüyada elma ve ağacını görmek hem hayatının kurtulacağına, hem geleceğinin güzel olacağına, hem de sağlığının ve neşesinin yerine geleceğine, rüya sahibinin hayatını idame ettirmekte büyük zorluk yaşayacağına işaret eder.

Rüyada ağaçta elma yemek aksi takdirde çok üzüleceğine, canını sıkan şeyleri yeneceğine ve dert edindiği ve çözmek için büyük emek verdiği bazı sorunları birkaç denemeden sonra çözüme kavuşturacağına inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments