Rüyada ağaçta nar toplamak

Rüyada ağaçta nar toplamak kötü konuşan, huysuz ve dedikoducu bir eşe sahip olunacağına, yeni bir haneye sahip olacağına, işlerin daha kötü bir hal alacağına, maddi olarak uğranacak zararın yanısıra bir de manevi olarak zarar görüleceğine, sevinçli ve güzel haberler alınacağına, varolan sağlık sorunlarının şifa bulacağına ve kısa süre içinde çok büyük mevkilere gelineceğine, kendisine karşı kurulan kumpaslardan hiçbir zarar görmeden kurtulacağına, parasının her geçen gün artacağına, doğru karar veremeyeceğine, çok sıkıntılı ve zor günler yaşayacağına işarettir.

Rüyada ağaçta nar toplamak gördüyseniz:

  • Hemen hemen her konuda başarılı olma gayretleri içindesiniz.

Rüyada ağaçtan nar toplamak rahat ve huzurlu bir döneme gireceğine, karşısına aksi, hileli, fesat kimselerin çıkacağına rivayet eder.

Rüyada nar ağacından nar toplamak yüzünün güleceğine, sağlığının yerine geleceğine, hayatının güzelliklerle dolacağına, ilerleyeceğine, yükseleceğine, isteklerine ve arzularına kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada ağaçta nar toplamak ikinci bir şans vereceğine, hayatın düzene gireceğine ve disipline oturacağına yorulmaktadır.

Rüyada ağaçta nar görmek kendini özgür ve arınmış hissedeceğine, dini inancı için daha çok vakit ayıracağına, yeni kazanç kapılarının açılmasına vesile olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kırmızı nar ağacı görmek aile hayatında can sıkıcı olayların yaşanacağına, hafifleyeceğine, sırtındaki yükten kurtulacağına delalet etmektedir.

Rüyada nar ağacı çiçeği görmek bir sebeple kendisine yeni bir iş bulacağına, içine dolan huzurun ve rahatlığın gözlerindeki ışığı arttıracağına delalet eder.

Rüyada nar ve nar ağacı görmek ele geçen kazancın daha iyi bir işe girme konusunda bazı kapılar açacağına ve maddi zorlukların biteceğine, hayat içerisinde çok büyük darbeler alabileceğine, çok büyük ve sorunlu dönemler geçirebileceğine ama yine de ayakta durarak ve direnerek çok büyük başarılar kazanacağına yorulmaktadır.

Rüyada ağaçtan nar koparmak emeklerinin ve çalışmalarının boşa gideceğine, en sıkıntılı anında bile bir çıkış yolu bulacağına işaret eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments