Rüyada ağaçta muz görmek

Rüyada ağaçta muz görmek zalim ve kötü kişiler ile büyük tartışmalar yaşanacağına, hayırlı bir şekilde başlayan işlerin zarar verici bir hale geleceğine, teklifi kabul etmesi sayesinde havalara uçulacağına, nerede hata yaptığını düşünerek, akıllıca adımlar atmaya başlayacağına, kızgınlık duyulan bir konuda sakin bir karar verileceğine, çocuklarından ve tüm sevdiklerinden uzak kalacağına ve özlem çekeceğine, ortaklık yaptığı birisinden ihanet göreceğine, çok büyük maddi zararlara uğrayacağına, deyim yerindeyse çevresinden yükselecek çatlak seslere taviz vermeyeceğine, kendisini çaresiz ya da güçsüz hissetmeyeceğine işaret eder.

Rüyada ağaçta muz gördüyseniz:

  • Çevrenizdeki kişilerin tartışmacı veya uzlaşmaya yanaşmayan tavırlarıyla karşı karşıya kalabilirsiniz.

Rüyada muz ağacından muz toplamak yeni ve daha güzel bir hayata sahip olacağına, maddi yükümlülüklerinin hafifleyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada ağaçta muz görmek mal ve rızkın çoğalmasına, birlikte kâh ağlayacağına işaret eder.

Rüyada ağaçtan muz toplamak maddi açıdan çıkmaza girdikleri ve sorunlu dönemler geçirdikleri sırada yardım eli uzatılacağına, amaçlarına ve hedeflerin ulaşmayı başaracağına alamet eder.

Rüyada muz ve muz ağacı görmek hayallerine kavuşacağına, mutlu olacağına, rahat bir hayat süreceğine, sorunlarından birinin bitmeden diğerinin başlayacağına, bir türlü istediği gibi hareket edemeyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada muz ağacı dikmek ardından yeni bir iş için başvuru yapılacağına, eline geçecek yüklü miktarda bir paraya işarettir.

Rüyada muz ağacına çıkmak hayalindeki işi gerçekleştireceğine, az bir sermaye koyduğu işten büyük bir para kaldıracağına, işlerinin hızlı bir şekilde düzeleceğine, kırılmış olan özgüveninin toparlanacağına inanılır.

Rüyada ağaçtan muz koparmak bencillikten uzak bu yaşamda sıkıntı çekmeden ve dara düşmeden yaşayacağına, dargınlık ya da kırgınlık yaşanacağına alamet etmektedir.

Rüyada muz ağacından muz yemek emeklerinin karşılığını alacağına, size kötülük düşünen dost görünümlü bir düşmana delalet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments