Rüyada ağaç ve yeşillik görmek

Rüyada ağaç ve yeşillik görmek kötü ve dar gününde yanında olan bir kişiye haksızlık ederek onu kaybedeceğine, dünya malının çoğalacağına, bir sebeple işlerinin kısa süre için aksayacağına, sorun yaratan kişilerle araya bir sınır çizileceğine, işlerinin çok açılacağına, ruhen büyük bir gelişme yaşayacağına, yolunun açık olacağına, yaşadığı sorunların hiç zarar vermeden biteceğine, çevresindekilerin gerçek yüzlerinin ortaya çıkacağına, iyi niyetle ses çıkarmayan rüya sahibinin bu durumdan hoşnut olmayarak yöneticileriyle görüşeceğine, bir sebeple büyük tartışmalar yaşanacağına işaret eder.

Rüyada ağaç ve yeşillik gördüyseniz:

  • Yakın akrabalarınız veya komşularınızla ilgili sevindirici haberler alabilir ya da onlar kanalıyla şanslar elde edebilirsiniz.

Rüyada yeşil badem ağacı görmek aksiliklerle dolu bir işe gireceğine, yaptıklarının ciddiyetine daha sonra varacağına işaret etmektedir.

Rüyada yeşil hurma ağacı görmek allah’ın hayırlı lütufları ile karşılaşacağına, gelir elde edeceğine, alın teri ve bilek hakkı ile ekmek sahibi olacağına işarettir.

Rüyada yeşil ağaç yakmak duyulan üzüntü ve yardıma ihtiyacı olan insanlara allah’ın izni ile en iyi şekilde yardım edileceğine, küslükleri bitireceğine, anlaşma sağlayıp el sıkışacağına tabir olunur.

Rüyada ağaçta yeşil biber görmek sağlık sorunlarının biteceğine, hayatında yeni başlangıçlar yapacağına, çok büyük mutluluklar ve sevinçler yaşanacak bir dönemin açılacağına delalet etmektedir.

Rüyada büyük yeşil ağaç görmek birçok kişinin ekmek yiyeceği bir işe gireceğine, sevilen kişiler ile güzel günler geçirileceğine, maddi açıdan çok doğru adımlar atılacağına tabir olunur.

Rüyada yeşil elma ağacı görmek yapılan her işte çok değerli deneyimler kazanılacağına, göstereceği sabır ve azim sayesinde kendi işine sahip olacağına işarettir.

Rüyada ağaçtan yeşil meyve toplamak içine bulunan sıkıntıların sona ereceğine ve anne baba duaları alınması ile mutlu olunacağına, sorunların biteceğine, sosyal hayat içinde yeni bir arkadaşlığa başlanacağına delalettir.

Rüyada ağaçtan yeşil erik koparıp yemek yüzünün güleceğine, rahatının, huzurunun ve sağlığının yerinde olacağına, dost ya da akrabalardan birinin yapacağı bir hatanın telafi edilmesi için bazı adımlar atılacağına delalettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments