Rüyada ağaç tavan görmek

Rüyada ağaç tavan görmek elinde bulunan imkânları çok doğru ve bereketli bir şekilde kullanacağına, bu sayede çok yüksek bir mevkiye terfi ettirileceğine, kazancını ve mal varlığını arttırmak için günaha gireceğine, açların doyacağına, yetimlerin ve öksüzlerin güleceğine, sevdiği kişiler ile çok mutlu ve huzurlu olacağına, yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine, iş hayatında çok zor zamanlar geçireceğine, kendisine kötülük yapan kişiyi daha dikkatli davranarak yenilgiye uğratacağına, attığı her adımda zarara uğrayacağına, işlerin rast gideceğine, şansın yaver gideceğine ve sevinçli haberler alınacağına yorulmaktadır.

Rüyada ağaç tavan gördüyseniz:

  • Duygusal olarak sizi mutlu edecek bazı gelişmeler olabilir.

Rüyada ağaç tavan görmek harcadığının çok daha fazlasını geri kazanacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kısa süre içinde kurtulacağına, yakın bir zaman içinde yüksek bir mevkiye terfi edeceğine inanılır.

Rüyada tavanın çökmesi görmek kendisini daha mutlu ve daha huzurlu hissedeceğine, bir süre bu duruma çare bulamayacağına işarettir.

Rüyada tavan sıvamak yalnız kalınacağına, yaptığı hatalardan ders çıkarıp onları tekrar etmeyeceğine, dinde ve ahlakta olgun ve güzel kimse olacağına delalettir.

Rüyada tavanda örümcek ağı görmek ruhen ve bedenen iyileşeceğine, yakın bir zamanda ortak olacağı bir işte çok büyük kazançlar elde edeceğine, başı sıkışmış kişilere destek olacağına tabir olunur.

Rüyada evinin tavanından su damladığını görmek yaşamdan elini eteğini çekeceğine, hayattan hiç zevk alamaz olacağına, bir kapının veya dönemin kapanıp, yenisinin başlayacağına delalet eder.

Rüyada banyo tavanı görmek bereketli günler geçirileceğine, karşısına çıkan fırsatları hayırlı iyi bir şekilde değerlendirmesi ile birlikte rahata ereceğine inanılır.

Rüyada tavanda ayna görmek karşısına çıkan bazı sorunlar yüzünden elinde bulunan kazancın neredeyse tamamını harcayacağına, çok iyi ve hayırlı evlatlara sahip olacağına delalet eder.

Rüyada tavanda küf görmek sevdiği kişilere yardım edeceğine, buna rağmen pek başarılı olunamayacağına, ancak yapılan çalışmada ısrarcı olunması ve sabırlı ve azimli bir şekilde devam edilmesi halinde çok iyi bir duruma gelineceğine alamet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments